З квартири житомирянина вилучили півкілограма наркотиків

З квартири житомирянина вилучили півкілограма наркотиків

Торбину з висушеною рослинною масою, посуд та інше приладдя з рідинами та нашаруваннями речовин певного вигляду, характерного для наркотичних засобів, зберігав у себе вдома 38-річний житомирянин. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Житомирської області. 

"Інформація про можливе зберігання чоловіком у своєму помешканні наркотичних речовин надійшла дільничним офіцерам від місцевих жителів. Відтак 12 грудня за відповідною ухвалою суду у квартирі було проведено санкціонований обшук. Поліцейські виявили в оселі житомирянина мішечок з подрібненою рослинною масою вагою близько 0,5 кг, поліетиленові пляшки з прозорою рідиною, посуд зі специфічним запахом розчинника, інші пристосування з нашаруваннями коричневої речовини та шприц із залишками рідини.

Працівники Житомирського відділу поліції вилучили виявлене. Нині усе направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України", - йдеться у повідомленні. 

- Господар помешкання вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності за незаконне зберігання наркотичних засобів, - повідомив начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока. – Нині у рамках досудового розслідування ми з’ясовуємо походження усього вилученого та перевіряємо чоловіка на причетність до розповсюдження наркотичних засобів.

Відповідно до ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України чоловікові може загрожувати штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 2 років, або піврічний арешт, або обмеженням чи позбавлення волі на строк до 3 років.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:40 Олександр Федько: Житомирщина долучилася до засідання Координаційного штабу з питань розвитку фонду захисних споруд цивільного захисту 12:19 На Житомирщині понад 5 тисяч сімей скористалися новими видами «дитячих» виплат 12:00 Територіальні громади Житомирщини запрошуються до участі у проєкті зі сприяння відкритій взаємодії та жіночому лідерству 11:41 За позовом прокуратури виконано рішення суду: земельну ділянку водного фонду площею понад 100 га повернуто державі Від читача 18:42 Кіберполіція Києва викрила шахрайський кол-центр, який ошукав десятки громадян США на понад 500 тисяч доларів 11:20 У Звягелі поліцейські взяли під варту підозрюваного у вбивстві містянина 11:00 У селі Вирва згорів двоповерховий житловий будинок 10:38 Рятувальники локалізували лісову пожежу в Коростенському районі photo_camera 10:00 У Житомирі по провулку Селецькому триває будівництво нової каналізаційної мережі photo_camera 09:39 Вночі ППО України збили керовану авіаційну ракету та 82 ворожі БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 03.07.2026 щодо російського вторгнення 09:17 Липнева «YOGA просто неба» – розпочинається! 09:00 3 липня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:51 На Житомирщині після африканської спеки похолоднішає до +28°, можливі грози 17:35 Ворог полює на підлітків у соцмережах та іграх: як уберегти дітей під час канікул 17:00 На Житомирщині поліцейські передали вантажні автомобілі на потреби Сил оборони України 16:42 Житель Романівської громади під час сварки убив товариша ломом 16:40 Екологи нарахували понад 73 млн грн збитків від пожежі, спричиненої ворожою атакою на заповідник «Древлянський» 16:20 У Малині при зіткненні автівки і скутера постраждала пасажирка двоколісника 16:00 Тримання під вартою за умови невнесення 10 млн застави – обрано запобіжний захід співучаснику незаконного видобування піску на Житомирщині photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up