Власниця "Волни", за те, що вдарила дитину, сплатить 850 грн штрафу

Власниця "Волни", за те, що вдарила дитину, сплатить 850 грн штрафу

Також обвинувачена сплатить 4350 грн на користь законного представника потерпілого.

Оголошення вироку власниці готельно-оздоровчого комплексу «Волна» Євгенії Волинець, відбулося у Богунському районному суді Житомира, сьогодні 12 лютого 2018 року. Жінку звинувачують за ч.1 ст.126 КК України. Вона, як відомо, вдарила підлітка.

На оголошені вироку були присутні обвинувачена,сторона потерпілих та прокурор.

Суддя оголосила наступний вирок:

«…Керуючись статтями 371, 373, 374 КПК України суд засудив: Волинець Євгенію Дорофіївну визнаною винуватою у вчиненні злочину передбаченою статтею 126 частиною 1 Кримінального кодексу України і призначити їй покарання, за цим законом, у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн. Стягнути з обвинуваченої Волинець Євгенії Дорофіївни, на користь законного представника потерпілого Логвинчук Раїси, процесуальні витрати в сумі 4350 грн. Вирок може бути оскаржений в Апеляційному суді Житомирської області через Богунський районний суд міста Житомира протягом 30 днів з моменту його проголошення.»

Щодо можливого присудження громадських робіт, то суддя заначила, що особи, які досягли пенсійного віку не можуть до них залучатися.

Раніше повідомлялося, що відома бізнес-вумен Житомира, власниця «Волни» Євгенія Волинець знову в епіцентру скандалу – в Інтернеті оприлюднили відео, на якому жінка підняла руку на чужу дитину.

0
0
0
0
Новини за темою Новини за темою
Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up