Віктор Развадовський придбав три машиномісця за 1,2 мільйона гривень

Віктор Развадовський придбав три машиномісця за 1,2 мільйона гривень

Народний депутат Віктор Развадовський сплатив за три машиномісця 1,2 мільйона гривень. Така інформація міститься у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, повідомляє #Точно, проєкт Радіо Свобода.

Усі три об’єкти нерухомості Віктор Развадовський придбав у товариства з обмеженою відповідальністю «Фотон Лізинг».

У своїй декларації за 2016 рік він зазначив будинок площею 844 квадратні метри та дві земельних ділянки у селі Стоянка Києво-Святошинського району, квартиру площею 154 квадратні метри в столиці, приміщення для яхтсмена в Одеській області, машиномісця та недобудовані господарські споруди.

Окрім цього, Развадовський володіє двома коштовними мобільними телефонами Vertu, люксовими швейцарськими годинниками Patek Philippe, Jaerger LeCoultre, Ulysse Nardin, ювелірними виробами, а також люксовим автомобілем Audi SQ7, придбаним в 2016 році за 1,5 мільйона гривень.

Також в декларації Развадовського фігурують доходи загальною сумою близько 19 мільйонів гривень, кілька невеликих банківських вкладів та готівкові кошти розміром 1 050 000 доларів США, 240 000 євро та 900 000 гривень.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up