Вбивства на грунті ревнощів сталися в Овручі та Хорошеві

Вбивства на грунті ревнощів сталися в Овручі та Хорошеві

Про трагічні події інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Уранці 9 серпня працівники Хорошівського відділення поліції отримали повідомлення про смерть жінки від рук чоловіка. А увечері цього дня у м. Овручі поліцейські затримали місцеву жительку за підозрою у завданні смертельного поранення своєму співмешканцю. Нині за обома фактами тривають досудові розслідування.

Близько 9:40 до Хорошівського відділення поліції надійшло повідомлення про смерть жительки с. Закомирні. На місці події працівники слідчо-оперативної групи з’ясували, що минулого вечора між місцевим подружжям виник конфлікт на ґрунті ревнощів. У результаті 46-річний чоловік завдав ударів 47-річній дружині, після чого пішов спати. Вранці він виявив жінку мертвою, про що й повідомив односельцям.

Поліцейські затримали чоловіка у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України. За висновками судово-медичної експертизи причиною смерті жінки стала травма голови. Попередня правова кваліфікація події – ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Чоловікові може загрожувати від 7 до 10 років позбавлення волі.

Близько 22:40 до Овруцького відділення поліції надійшло повідомлення від медиків про завдання смертельного поранення жителю райцентру.  На місце події прибула слідчо-оперативна група.

Попередньо, в одній з квартир під час розпиття спиртного відбувся конфлікт між 45-річною жінкою та її 56-річним співмешканцем. За зібраними свідченнями, причиною сварки стали ревнощі. У ході з’ясування стосунків господиня завдала удар ножем чоловікові в область серця. У результаті від завданої травми той помер на місці.

Поліцейські затримали жінку, вона визнала свою провину. Відомості про подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) КК України. Законодавством за таке правопорушення передбачено від 7 до 15 років ув’язнення.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:40 20 хвилин для впевненості: як онлайн-платформа GoПоруч робить тестування на ВІЛ простим і доступним на Житомирщині 17:12 Гендерний профіль Житомирської громади: жінки переважають 16:26 Синоптики попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку найближчими днями 16:10 Житомир попрощався із Захисником Сергієм Дуденковим Від читача 17:31 Продаж неіснуючих авто. Як зрозуміти, що спілкуєтесь із шахраями 16:02 На Житомирщині СБУ викрила адвоката на «земельному» шахрайстві 15:36 Опитування щодо грантового навчання: як молодь Житомирщини може долучитися 15:14 Податківці розповіли, коли при продажу успадкованої земельної ділянки не потрібно сплачувати податки 14:53 Прокурори повідомили про підозру селищній голові, яка допустила понад 690 тис. грн збитків на будівництві спортмайданчика 14:24 Віктор Градівський: На Житомирщині продовжується розвиток мережі центрів життєстійкості 14:00 На Бердичівщині 14-річний школяр врятував друга, який міг потонути 12:47 У міськраді пояснили, чому сьогодні було чути короткий сигнал, хоча повітряна тривога у цей час не була оголошена 12:42 Сьогодні з 13-ї години на деяких автодорогах Житомирщини буде введено тепловий режим для вантажівок: перелік 12:17 У селі неподалік Житомира 10 рятувальників працювали над ліквідацією пожежі у приватному домоволодінні, яка виникла через вибух газоповітряної суміші 11:52 Житомирський легкоатлет Дмитро Багінський виборов "золото" чемпіонату Балканської асоціації легкої атлетики 11:29 У Житомирі рятувальники зібрали ртуть у квартирі, де випадково розбився термометр 11:06 Кошти, отримані до 1 травня 2026 р. за програмою Скринінг здоров'я 40+, треба використати до 30 червня 10:45 Кадрові перестановки: Президент призначив нового керівника Бердичівської районної державної адміністрації 10:23 Житомир попрощався з Захисником Юрієм Крошкою, який героїчно загинув на Донеччині 09:55 На Житомирщині завершився обласний етап гри «Сокіл» («Джура»)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up