Угонщика авто затримали підлітки, які стали випадковими свідками пригоди

Угонщика авто затримали підлітки, які стали випадковими свідками пригоди

13 листопада у смт. Білій Криниці чоловік намагався незаконно заволодіти ВАЗівкою, припаркованою поблизу місцевого підприємства.

Коли його викрили, він кинувся тікати. Наздогнали чоловіка та затримали  до прибуття поліції  місцеві підлітки, які стали випадковими очевидцями правопорушення, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.
Події розгорталися увечері неподалік прохідної одного з підприємств у селищі.
Явно нетверезий чоловік почав вовтузитись біля однієї з автівок, залишеної на паркувальному майданчику. На його метушню звернула увагу охоронник підприємства і вийшла з прохідної, щоб запитати, що він шукає.
Натомість незнайомець на слова жінки відреагував войовниче та сів у салон автівки і почав рух. За кількасотметрів, не впоравшись з керуванням ВАЗівкою, чоловік зіткнувся з деревом. Після удару він вискочив з машини і кинувся навтьоки.
У цей час охоронник почала кликати перехожих  на допомогу.
Її почула компанія підлітків, які знаходились неподалік. Хлопці кинулись наздоганяти чоловіка. За цей час він уже встиг добігти до найближчого житлового будинку, перескочити через паркан та вдертися в оселю літньої і самотньої жительки селища.
- З її житла чоловіка уже витягали підлітки, рятуючи бабусю від незваного та агресивного гостя. Водночас працівники підприємства встигли повідомити про подію до поліції, - розповів начальник Радомишльського відділення поліції Дмитро Нікурадзе.
Тож незнайомця передали прибулим працівникам групи швидкого реагування. Усі обставини події з’ясовували та документували працівники слідчо-оперативної групи відділення.
За цим фактом нині розпочато кримінальне провадження за ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Затриманий виявився 48-річним жителем Сумщини.
За скоєне йому загрожує покарання від штрафу до 5-річного ув’язнення.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:27 Світлана Ніканорова призначена виконувачкою обов’язків директора обласної філармонії імені С. Ріхтера 17:00 На Житомирщині від початку року народилося понад 2,5 тисячі дітей 16:42 Розпочалося оновлення майбутнього нового корпусу ліцею Житомирської політехніки 16:23 2 липня в Україні збережеться спекотна погода: похолодання прийде із заходу Від читача 11:10 Безпека аккаунту в соцмережах 16:00 У рідний Житомир на щиті повернувся Захисник Олександр Легкодух 15:39 У Житомирі завершився ще один курс «Встановлення сонячних панелей» для ветеранів і членів їхніх родин 15:21 Діти пільгових категорій із Житомирщини вирушили на десятиденне оздоровлення до Естонії 15:00 Ще семеро ВПО отримають ваучери на 2 млн грн для придбання житла 14:40 Відтепер стипендії до Дня молоді зможуть отримати не лише студенти вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації, а й лідери активної молоді громади 14:39 Літні канікули з користю: у Центрі позашкільної освіти Житомирщини для дітей провели серію творчих і пізнавальних заходів 14:20 «Пролікували» пацієнтів на 2,4 млн грн бюджетних коштів: прокурори повідомили про підозру директору та 7 працівникам медзакладу 14:20 У Вікіпедії розпочався найбільший фотоконкурс пам’яток природи! 14:00 1 липня завершилася нерестова заборона на вилов риби і раків у водоймах Житомирщини 12:38 На Коростенщині рятувальники долали наслідки негоди: вітер пошкодив покрівлі житлових будинків і обірвав лінії електропередач photo_camera 12:20 Вандали у Житомирі обклеїли зупинки громадського транспорту закликами проти мігрантів 12:00 Ситуацію з обвалом мосту у Коростишеві коментує секретар міської ради Юрій Денисовець 11:40 Українці матимуть додатковий місяць для використання накопиченого кешбеку 11:20 Початок сезону лептоспірозу 11:00 Зміни з 1 липня: пенсії, виплати ВПО та нове маркування пального
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up