У Житомирі ввечері пограбували школяра

У Житомирі ввечері пограбували школяра

Патрульні затримали одного з грабіжників, який напав на школяра, пошук ще двох продовжується.

Учора, близько 22-ї години, на службу 102 надійшло повідомлення про грабіж неповнолітнього, пише

Патрульна поліція Житомирської області.

Заявниця розповіла, що на вулиці Східна троє невідомих осіб побили та забрали рюкзак з особистими речами її 13-річного сина. Медики забрали дитину на огляд до лікарні.

Патрульні розпочали обстеження прилеглих територій в пошуках нападників та через кілька хвилин виявили особу схожу за описом заявниці. Чоловіка затримали.

Неподалік місця затримання, на одній з клумб, поліцейські виявили рюкзак з речами учня.

Для з'ясування усіх обставин події інспектори викликали слідчих. Пошук ще двох нападників триває.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 05.12.2025 щодо російського вторгнення 09:00 5 грудня: все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити і погода у Житомирі 17:51 Психологічна допомога без черг і стигми: IREX відкрив доступ до вебінарів для ВПО з Житомирщини 17:34 Житомирська громада передала на фронт обладнання на 300 000 грн Від читача 18:05 Основні онлайн-ризики для дітей у воєнний час 17:00 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових громад 16:39 Встигніть скористатися податковою знижкою: майже 5000 декларацій вже подано. ВІДЕО 16:23 Погода у Житомирі: морозні ночі і теплі дні 16:01 Ти — ветеранка та прагнеш запустити або розширити власний бізнес? 15:57 На вул. І Гонти змінено маршрут руху транспорту через прокладання каналізаційного колектора 15:41 Перед судом постане житомирянин, який у ході конфлікту вбив свою дружину 15:19 На Звягельщині чаркування завершилося замахом на вбивство 15:03 У День Святого Миколая у Житомирі запалять вогні на новорічній ялинці 14:39 8-9 грудня в Києві відбудеться XIX Український муніципальний форум 14:19 Екоінспекція Поліського округу вимагає від Брониківської сільської ради відшкодувати майже 6 млн грн збитків за незаконну вирубку в заказнику «Зелена лагуна» 14:00 Через силу вибору: історії житомирських спортсменок, які доводять — можливості не мають меж 12:38 Сон - основа міцного здоров'я і довголіття 12:19 Увага! Стартував Національний тиждень читання літератури для дітей 12:00 У ДТП на Звягельщині загинув пішохід 11:40 В Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбувся «Вечір спортивної слави Житомирщини»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up