У Житомирі син зарізав свого 68-річного батька

У Житомирі син зарізав свого 68-річного батька

19 жовтня до Житомирського відділу поліції надійшло повідомлення про насильницьку смерть жителя обласного центру. За обґрунтованою підозрою у причетності до тяжкого злочину поліцейські затримали сина загиблого.

Розпочато досудове розслідування, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Про виявлення за місцем проживання 68-річного житомирянина з ознаками насильницької смерті до поліції повідомив його зять. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. 

У ході огляду тіла чоловіка поліцейські зафіксували кілька колото-різаних ран. Причину смерті встановлюють фахівці судово-медичної експертизи. 

– Уже під час першочергових заходів ми з’ясували, що між загиблим чоловіком і його сином, який проживає разом із батьками, часто виникали побутові конфлікти на ґрунті зловживання останнього алкоголем. Цього дня, як підтвердили нам сусіди, між чоловіками також відбувалась сварка. На момент прибуття на місце події слідчо-оперативної групи, сина загиблого у будинку не було, - розповів начальник Житомирського ВП ГУНП Сергій Крошко.

Обґрунтовано підозрюваного у тяжкому злочині 38-річного чоловіка поліцейські затримали на зупинці громадського транспорту неподалік від місця проживання. Він знаходився у нетверезому стані. Свою вину він визнав, однак чітко пояснити скоєне не може. Усі обставини та причини, що призвели до трагедії, з’ясовуються у рамках кримінального провадження. Тривають необхідні слідчі дії.

Нині чоловік затриманий у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. Йому оголошено про підозру у вчиненні умисного вбивства (ч.1 ст.115 ККУ) свого батька. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

За чинним законодавством за умисне позбавлення життя людини винуватцеві може загрожувати від 7 до 15 років позбавлення волі.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
13:02 Заступник міського голови Шевчук, аби приховати незаконне збагачення, фіктивно розлучився з дружиною і оформив на неї земельну ділянку та новозбудований житловий будинок 13:00 8 майбутніх академічних ліцеїв області отримають державне фінансування на оновлення освітньої інфраструктури 12:34 Захист прав дітей у громадах: органи прокуратури провели 66 робочих зустрічей зі старостами 12:01 Жителя Бердичева засуджено до 9 років ув’язнення за збут PVP в особливо великих розмірах Від читача 17:31 Продаж неіснуючих авто. Як зрозуміти, що спілкуєтесь із шахраями 11:52 Вихованці СДЮСШОР з футболу «Полісся» вибороли срібло та бронзу у І лізі «Національної Ліги майбутнього» 11:32 Шахраї розсилають фейкові листи від імені начальника Житомирської ОВА та його заступників 11:07 Перейшов на бік ворога та воював проти України: уродженця Житомирщини засуджено до 15 років ув’язнення 10:47 Вдарив під час конфлікту по голові: звягельські поліцейські затримали підозрюваного в тяжкому травмуванні містянина 10:26 У селі на Коростенщині рятувальники відкачали воду з 10 криниць після підтоплення 10:07 Шестеро дітей та двоє дорослих отруїлися фастфудом у Звягелі: зареєстроване кримінальне провадження 09:42 У Романові у водоймі втопився 14-річний підліток 09:22 25 червня - Всесвітній день вітиліго 09:00 25 червня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі 17:40 20 хвилин для впевненості: як онлайн-платформа GoПоруч робить тестування на ВІЛ простим і доступним на Житомирщині 17:12 Гендерний профіль Житомирської громади: жінки переважають 16:26 Синоптики попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку найближчими днями 16:10 Житомир попрощався із Захисником Сергієм Дуденковим 16:02 На Житомирщині СБУ викрила адвоката на «земельному» шахрайстві 15:36 Опитування щодо грантового навчання: як молодь Житомирщини може долучитися
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up