У с. Горинь на Малинщині виявили більше 350 соснових колод невідомого походження

У с. Горинь на Малинщині виявили більше 350 соснових колод невідомого походження

За процесуального керівництва Малинського відділу Коростенської окружної прокуратрури розслідується кримінальне провадження за фактом незаконної порубки, незаконного перевезення, зберігання та збуту лісу (ч. 1 ст. 246 КК України).

Незаконне перевезення правоохоронцями виявлено 09.06.2021, у с. Горинь Малинської міської громади Коростенського району, - інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Зокрема, двоє місцевих жителів, 1965 та 1956 років народження, на вантажних автомобілях УРАЛ-4320 та ЗІЛ-131 перевозили 150 соснових колод. Коли ж правоохоронці їх зупинили неподалік приватної пилорами, водії жодних документів про походження деревини не надали.

Крім того, під час проведення огляду території пилорами виявлено 209 соснових колод. Однак власник пилорами, також не надавши ніяких документів щодо підтвердження законності походження лісоматеріалів, та нічого не пояснивши, спішно залишив територію.

Виявлену деревину і транспортні засоби вилучено та поміщено на майданчик тимчасового тримання місцевого відділу поліції.

Злочин із незаконним використанням лісоматеріалів виявлено завдяки злагодженим діям окружної прокуратури, співробітників Управління служби безпеки України в області та поліції. 

Триває досудове слідство, яке проводить відділ поліції № 1 Коростенського райуправління поліції. 

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:19 У Житомирі провели в останню путь мужнього Воїна — підполковника Євгена Цапка 10:00 На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу». ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 09:40 ЗСУ ліквідували ще 850 окупантів 09:27 У Тернополі внаслідок російської ракетної атаки зруйновано багатоповерхівку — відомо про 9 загиблих Від читача 17:55 Шахрайські чат-боти вимагають ваші дані та гроші. 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 19.11.2025 щодо російського вторгнення 09:00 19 листопада: все про цей день, яке свято, що не можна робити і погода у Житомирі 16:00 Центр захисту тварин спільно із Half&Half та PROVET запускають благодійну акцію “Другий шанс” 15:41 Бажання заробити «легкі гроші» позбавило жительку Звягельщини 94 тисяч гривень 15:21 У Житомирі відбувся спеціальний показ «Діла Безп’ятого» за участю Богдана Бенюка 15:00 Кошик дедалі легший. Чому продукти в Україні дорожчають і що це означає для родин 14:40 Віталій Бунечко зустрівся з чинним чемпіоном світу з пауерліфтингу за версією WPA Віталієм Філоненком 14:20 За добу рятувальники двічі прибирали повалені вітром дерева 14:00 Чому виникають хвороби серця. Основні причини та профілактика 12:39 Відтепер у відділеннях Укрпошти приймають заявки на допомогу 1 000 грн за програмою «Зимова підтримка»! 12:15 У Коростені під час застілля 30-річна жінка вдарила ножем у живіт 29-річного співпляшника 12:00 До кінця листопада в Україні можливий мокрий сніг: прогноз синоптика 11:38 Понад 2,6 мільйона гривень збитків на будівництві укриття в Оліївці: підрядниці повідомлено про підозру 11:21 Дві автівки збили пішохода у Зарічанах — одна з водіїв залишила місце ДТП 11:00 До Житомира евакуювали 10 тварин з прифронтових зон — цуценят і кішку з кошенятами photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up