У Новограді-Волинському від вуличного грабіжника постраждав редактор місцевого видання

У Новограді-Волинському від вуличного грабіжника постраждав редактор місцевого видання

Уночі 27 липня невідомий чоловік видер з рук жителя районного центру мобільний телефон та втік. Нині у рамках кримінального провадження поліція проводить заходи для встановлення особи грабіжника та притягнення його до відповідальності.

Як повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області, близько 5.30 до поліції звернувся 37-річний житель районного центру з повідомленням про пограбування. За словами чоловіка,  близько 3.00 цієї ночі він повертався додому, коли до нього підскочив незнайомець та силоміць відібрав мобільний телефон. Сума завданого збитку склала 3800 гривень.

Відомості про подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) КК України. Нині тривають заходи для встановлення особи грабіжника та притягнення його до відповідальності.

Потерпілий є головним редактором місцевого друкованого видання.

За чинним законодавством за вказане правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 6 років.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:41 Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах: як працює Програма медичних гарантій на Житомирщині 12:19 Поліція розшукує безвісти зниклого 66-річного жителя Новогуйвинської громади 12:00 Житомир приймав офіційну делегацію з німецького міста-побратима Дортмунда 11:41 У Житомирі відбудеться обласне свято народного мистецтва «Майстерний червень» Від читача 10:40 Ефективний Захист: бій з Інтернет-ворогом 11:20 6 років ув’язнення: на Житомирщині засуджено водія за ДТП із тяжкими наслідками та залишення потерпілого в небезпеці 11:00 У Житомирі попрощалися із Захисником Анатолієм Колесником 10:41 На пожежі в житловому будинку в Баранівці виявили загиблого чоловіка 10:21 Аграрії Житомирщини завершили посівну кампанію — засіяно понад 1 млн гектарів 10:00 На Житомирщині ліквідували лісову пожежу, що виникла внаслідок падіння уламків російського безпілотника photo_camera 09:41 У ніч на 17 червня противник атакував Україну119 ударними БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 17.06.2026 щодо російського вторгнення 09:00 17 червня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:16 Культурна дипломатія України: Житомирщина представила мистецтво та голос українських дітей у Греції 16:32 Житомирщина посилює забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб: в ОВА обговорили використання державних субвенцій 15:58 Під приводом читання книги зґвалтував 7-річну дитину: жителя Коростишева засуджено до 14 років ув’язнення 14:20 Усе про нові контракти за одним номером: запрацювала гаряча лінія 1519, – Міноборони 14:00 Молодіжні простори KO_Laba відзначили на всеукраїнському рівні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up