У Бердичеві стався напад на молоду жінку: кривдника розшукує поліція

У Бердичеві  стався напад на молоду жінку: кривдника розшукує поліція

Спочатку інформація з'явилася у мережі Фейсбук.

Користуваач Sophie la Sage пише:

"Сегодня, 15-го февраля в городе Бердичеве, в 18.10, случилось нападение на мою сестру, попытка изнасилования и покушение на убийство.
Между окончанием перрона на вокзале и старым переездом. Мужчина 35-40 лет, рост около 170 см, среднего телосложения, одет в тёмную куртку, темные штаны и шапку, с 3-дневной небритостью и легким перегаром.
Сначала спросил, который час, прошел мимо, а потом догнал, напал с ножом со спины, сказал закрыть рот и раздеваться. Сестра начала сопротивляться, и он нанес ей ранения в шею, потом положил на рельсы, она оттолкнула его ногами, порезала себе руки, а он убежал в сторону вокзала. 
Если есть люди которые могли видеть похожего под описание подозрительного мужчину в это время и в этом месте, пишите в личку или обращайтесь в 102

Девушки и женщины, будьте предельно аккуратны и не ходите одни в темное время суток".

Відео дня

Відділ комунікації поліції Житомирської області підтвердив дану інформацію. За даними поліції, подія сталась увечері 15 лютого у райцентрі в районі залізничної станції. Невідомий перехожий спричинив тілесні ушкодження місцевій жительці. У рамках розпочатого кримінального провадження поліцейські встановлюють особу нападника та місце його перебування. 

Близько 19 години до Бердичівського відділу поліції надійшло повідомлення про завдання невідомим чоловіком тілесних ушкоджень 21-річній жительці райцентру, яка звернулась за допомогою до медичного закладу. 

Зі слів заявниці поліцейські слідчо-оперативної групи з’ясували обставини. Попередньо, неподалік залізничної станції на жінку напав перехожий, з яким вона щойно розминулась дорогою додому. Постраждала вказала на наявність у чоловіка гострого предмета, чим їй і було заподіяно різану рану шиї. Здійнявши галас і пручаючись, заявниця налякала нападника, і той утік. Жінка запам’ятала прикмети свого кривдника і повідомила їх поліцейським.

У ході першочергових заходів правоохоронці відпрацювали територію залізничної станції, вокзалу та прилеглу місцевість, перевіривши осіб, які зовні підпадали під опис нападника. 

Нині у рамках розпочатого кримінального провадження поліцейські продовжують проведення необхідних дій для встановлення усіх обставин події та розшуку причетної до неї особи. 

Фотоілюстрація з мережі Інтернет

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:54 В Україні обговорюють зниження пенсійного віку: подробиці 17:00 Громади Житомирщини представляють свої проєкти на URC2025 у Римі 16:41 Віталій Бунечко: Триває ліквідація наслідків надзвичайної ситуації в селі Березина 16:20 Житомир та Дортмунд підписали угоду про партнерство Від читача 17:02 Онлайн-шахрайство в Житомирі: як молодь усе частіше стає не жертвою, а співучасником. 16:00 Ввечері 10 липня – оленяча, малинова, сінна та медова повня Місяця 15:41 Зламують акаунт і просять гроші: житомирські поліцейські застерігають від шахраїв у соціальних мережах 15:20 Житомир попрощався із героїчно загиблим Захисником Андрієм Дозоровим 15:00 У Житомирі встановиться класична липнева погода — без опадів і з теплом 14:41 На Житомирщині створять обласний центр підготовки громадян до національного спротиву 14:20 Екоінспектори фіксують шкоду, завдану довкіллю ворожою атакою у передмісті Житомира photo_camera 14:00 Напружена доба для рятувальників - гасили пожежі в будинку, господарських спорудах та на відкритих територіях 12:40 Судитимуть двох операторок АЗС з Житомира, які через дисконтні картки привласнювали гроші клієнтів 12:21 Збірна ветеранів з веслування на човнах «Дракон» провела контрольне тренування перед чемпіонатом світу 12:11 Розпочалася 27-ма позачергова сесія Житомирської обласної ради 12:00 Цікаве про морозиво 11:38 Писати мотиваційні, які працюють. Житомирських підлітків навчатиме кар’єрна консультантка — деталі 11:20 У 55 багатоповерхівках капітально відремонтують ліфти та електромережі 11:00 Викрали пальне на майже 700 тис. грн – прокуратура передала до суду справу проти організованої злочинної групи photo_camera 10:38 18 ракет та близько 400 дронів - росія завдала масований комбінований удар по українських містах photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up