"Це був самозахист": підозрюваний розповів свою версію розстрілу АТОвців

"Це був самозахист": підозрюваний розповів свою версію розстрілу АТОвців

Під час засідання у Корольовському суді Житомира, де слухають справу про розстріл колишніх АТОвців на ставку неподалік села Новоселиця Попільнянського району, підозрюваному дали слово. 

Про це повідомляє ТСН.

Підозрюваний, власник ставка, тремтячим голосом розповів свою версію подій.

"Їх було вісім осіб, а я був сам. Тим паче вночі. Я не переховувався. Я повідомив органи, я сидів і чекав. Приїхали органи, я підійшов, поклав рушницю на капот і все. Я міг не повідомляти, а спокійно сховатися. А я цього не зробив, бо я чесна людина", - сказав підозрюваний під час засідання. 

Слід зауважити, що самі покази підозрюваного суд слухатиме у закритому режимі. Про це клопотала сторона захисту. Суддя рішення задовольнив. 

У суді Житомира, де триває засідання у справі про розстріл колишніх АТОвців, суддя дав слово підозрюваному у вбивстві. Показання чоловік даватиме у закритому режимі - про це клопотав його захист.  

Нагадаємо, орендатор місцевого ставка поблизу села Новоселиця Попільнянського району у Житомирській області розстріляв сімох гостей, які приїхали до нього на відпочинок і риболовлю. Відомо, що загиблі приїхали туди на риболовлю з Києва. Стрільця затримали. Одному з гостей вдалося вижити, він втік від стрільця. Правоохоронці оголосили орендарю ставка про підозру у вчиненні умисного вбивства двох і більше осіб. 

Серед причин кривавого розстрілу називають кілька версій:

"розбірки" через вимагання "данини" за користування ставком: брат підозрюваного каже, що копи вимагали хабар за користування ставком 
побутовий конфлікт на тлі вживання алкоголю: дружина підозрюваного каже, що її чоловік має запальну вдачу
конфлікт через ідеологічні розбіжності: ніби-то власник ставка був прихильником Росії
сварка через військову службу: сварка виникла, бо чоловіки воювали, а підозрюваний не пустив дітей до армії 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (5)
  • Олег Кузнецов
    Достоверность фактов может определить только следствие и подтвердить суд..Все остальное трындежь на уровне сплетен...
  • Елена Кондратькова
    Никто не говорит сколько запрещенного оружия было у "гостей". Боевое оружие, оно что, в подарок с АТО? Зачем на рыбалку брать арсенал?  У каждого не охотничье ружьё. Очень удобная версия. Напились и поругались. Такого не бывает. За незаконное хранение трупам не предъявишь, а живым не предъявляют.
  • Юрий Кузнецов
    Версий может быть много, но зачем было брать столько оружия? По тому, сварка по причине , служил не служил, просто ментовской ляп!
  • Sasha Smirnov
    https://strana.ua/news/268724-v-zhitomirskoj-oblasti-rasstreljali-rybakov-podrobnosti-ubijstva-v-zhitomirskoj-oblasti.html
    Юрий Антонов reply Sasha Smirnov
    Sasha Smirnov 100% было так, как говорит подозреваемый!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 Як відновити паперове посвідчення УБД, ОІВВ, ЧСЗ, якщо воно втрачене або непридатне для використання 17:00 У Житомирі відкрили виставку та презентували фотоальбом до 111-ї річниці Святослава Ріхтера 16:40 Державі має бути відшкодовано понад 1,5 млн грн збитків за засмічення лісу на території Овруцької громади 16:21 У Житомирі попрощалися із Захисником — Павлом Федоренком Від читача 18:39 Перевіряйте джерела: користуйтеся лише офіційними сайтами 16:20 В обласній філармонії відкрився Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера photo_camera 16:00 Неподалік Сонячного зіткнулися ВАЗ і Toyota: травмовано одного з водіїв 15:40 Прогноз погоди: у Житомирі буде хмарно і тепло 15:40 «Діалог влади та бізнесу»: Успіхи, виклики та перспективи розвитку тваринництва. ВІДЕО 15:23 Комунальні медзаклади долучилися до загальноміського весняного прибирання photo_camera 15:00 У Житомирі припинено чергову схему незаконного виїзду чоловіків за кордон під виглядом волонтерів через «Шлях» 14:40 На Житомирщині рятувальники продовжують боротися з пожежами в екосистемах photo_camera 14:20 Щеплення проти ВПЛ-інфекції: як це захищає від раку шийки матки? 14:00 Уряд ухвалив програму «Кешбек на пальне» 12:39 На Житомирщині засуджено двох осіб, які вимагали 15 тис. доларів США неіснуючого боргу у судді 12:20 На новій шахрайській схемі "допомога у викритті недобросовісних працівників банку" житомирянка втратила 350 тис. грн 12:00 Вразливі категорії українців отримають одноразову державну доплату у квітні 2026 року — рішення Уряду 11:41 За апеляційною скаргою прокурора ухвалено новий вирок мешканцю Ємільчинської громади за збут бойових припасів 11:21 З настанням теплої погоди в області виникло 85 пожеж в екосистемах, вогнем пройдено понад 35 га територій photo_camera 11:00 За крадіжку банківської картки і телефона судитимуть 20-річного малинця
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up