Телескопічна металева бита, рушниця і патрони, - яку зброю зберігають жителі області

Телескопічна металева бита, рушниця і патрони, - яку зброю зберігають жителі області

У жителя м. Бердичева правоохоронці вилучили розкладну металеву биту, на Звягельщині місцевий житель зберігав вдома патрони, а житель Ємільчинського району «приберіг» на робочому місці рушницю з набоями.

Нині за усіма фактами розпочаті кримінальні провадження та тривають розслідування, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області. 

Уранці 15 січня розшуківець місцевого відділення поліції помітив на вулиці міста бердичівлянина, який поводився досить підозріло. Чоловік раніше вже був засуджений та потрапляв у поле зору поліцейських за вчинення дрібних правопорушень. Відтак оперативник запитав у нього про наявність заборонених речей. А той… витягнув з рюкзака розкладну телескопічну металеву биту.

На місце події прибула слідчо-оперативна група поліції, працівники якої вилучили предмет. Нині палицю направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. За словами 34-річного чоловіка, він носив биту для самозахисту.

Цього ж дня поліцейські провели обшук у будинку 48-річного жителя Новоград-Волинського району. Дільничні офіцери поліції отримали від жителів села повідомлення про можливе зберігання односельцем боєприпасів. Відтак, отримавши відповідну судову ухвалу, правоохоронці оглянули помешкання. Як з’ясувалося, господар заховав під матрацом два десятка патронів калібру 7,62 мм. Про їх походження він нічого не пояснив. Відтак цю обставину нині встановлюють поліцейські у ході досудового розслідування.

В Ємільчинському районі під час опитування громадян у зв’язку із встановленням обставин правопорушення, з’ясувалось, що один з місцевих жителів може зберігати зброю. У подальшому 31-річний чоловік розповів, що минулого року викопав рушницю неподалік приміщення сільськогосподарського підприємства, де він працює. Відтак зброю та набої калібру 7,62 мм зберігав у підсобному приміщенні. Поліцейські вилучили виявлене.

Нині триває з’ясування всіх обставин подій. Водночас правоохоронці нагадують, що законодавством носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

Нагадаємо, ніж завдовжки 64 см виявили патрульні, зупинивши Мерседес на вул. Небесної Сотні.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:40 Житомирські легкоатлети стали чемпіонами України та представлятимуть державу на чемпіонаті Європи 12:21 Мінекономіки презентувало Обрій — цифрову екосистему ринку праці України 12:00 «Трансфер» до прикордоння: на Коростенщині поліцейські затримали підозрюваного в сприянні незаконному перетину кордону військовозобов’язаними 11:39 У Житомирі визначили переможців національного чемпіонату з робототехніки IPRC Ukraine 2026 Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 11:19 Після рясних злив рятувальники відкачували воду у господарствах Бердичівського та Житомирського районів photo_camera 11:00 Досягли дна? У Малині з громадського туалету викрали зливний бачок 10:39 Житомир попрощався із Захисницею України: в останню путь провели Лідію Карнаух 10:21 30-річний житель Житомирського району обікрав продуктові крамниці в Левкові і Новогуйвинському — загалом на 50 тис. грн 10:00 На залізничних коліях станції Попільня загинула 31-річна жінка 09:41 Вночі ППО України збили 146 ворожих БпЛА 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 09.06.2026 щодо російського вторгнення 09:00 9 червня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:56 В Україні створено Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти 17:30 У Житомирі стартувала «STEM пригода – природа за один день» photo_camera 17:00 У Житомирі збережеться тепла дощова погода 16:39 На Коростенщині невідомі незаконно зрізали 17 тополь: сума збитків склала майже 33 тисячі гривень 16:20 Запрошуємо на спортивну подію до Всесвітнього дня донора у Житомирі 16:12 «Хотів знищувати орків, бо не міг пробачити те, що вони роблять», — капітан Леонід Супруненко, позивний «Супра» 16:00 Завершився третій навчальний курс з 3D-друку та моделювання для ветеранів, ветеранок і членів їхніх родин
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up