Шахраї з Новограда-Волинського продавали через інтернет неіснуючі автомобілі

Шахраї з Новограда-Волинського продавали через інтернет неіснуючі автомобілі

Повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактами скоєння шахрайства, за попередньою змовою групою осіб, вчиненого шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки та замаху на вчинення таких дій (ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 190, ч. 3 ст. 190 КК України).

За даними слідства, група осіб з п’яти чоловік, мешканці м. Новоград-Волинського, використовуючи Інтернет-сайт, розміщували оголошення про продаж автомобілів, які були у користуванні, хоча насправді таких транспортних засобів не мали.

Коли ж знаходився покупець на віртуальне авто, повідомляли йому, що обов’язковою умовою продажу є попередня оплата частини вартості автомобіля на визначений банківський рахунок. А одержавши грошові кошти, зловмисники припиняли спілкування з покупцем. 

Встановлено, що внаслідок лише одного шахрайства спричинено майнову шкоду мешканцю Запорізької області на суму понад 30 тис. грн, та мешканцю Київської області на суму понад 47 тис. грн

Так, 28.04.2021, при черговій спробі заволодіти чужим майном, двох мешканців м. Новоград-Волинського, 1995 та 1996 років народження,   затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Також за місцем проживання фігурантів проведені санкціоновані обшуки, вилучено грошові кошти, засоби зв’язку, комп’ютерну техніку, значну кількість банківських карток, у тому числі на підставних осіб, карток операторів мобільного зв’язку, призначених для використання у злочинній діяльності.

Наразі п’ятьом особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Вирішується питання про застосування до підозрюваних запобіжних заходів. 

Особи перевіряються на причетність до вчинення інших кримінальних правопорушень корисливого характеру.

 Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить Головне управління Нацполіції в області за оперативного супроводу УКР ГУНП в області. 

Житомирська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

Обласна прокуратура звертається до мешканців Житомирщини та інших областей, які постраждали від дій зловмисників, з проханням повідомляти про аналогічні факти скоєння затриманими особами злочинів до органів поліції.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:52 Безоплатна імплантація штучного кришталика: що важливо знати пацієнту 17:29 Жінку, яка разом зі співмешканцем виготовляла на продаж психотропи у чужому будинку, ув’язнено до 9 років 17:02 До 15 тис. грн на енергостійкість бізнесу: подавайте заяву про виплату в Дії 16:39 Епідемічний паротит: симптоми, небезпека і необхідність щеплень Від читача 12:31 «Білий Янгол» рятує життя: евакуація та оборона Дніпропетровщини 16:19 У Житомирі група підлітків побила 14-річну дівчинку: триває розслідування 16:07 Єдність у вірі — сила в боротьбі: у Житомирі відбулася Національна молитва за Україну. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 16:00 У Житомирі оголошено повторний конкурс на визначення перевізника на автобусному маршруті №33 «Корабельна – Селецька» 15:39 У Житомирі вшанували пам’ять загиблих Героїв у четверту річницю повномасштабного вторгнення. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 15:21 У Житомирі на 10,4% зросла захворюваність на ГРВІ 15:00 Віртуальний музей російської агресії. Архівні джерела, резолюції міжнародних організацій, фото й відеоматеріали 14:41 У Житомирі відкрито «Затишний дім» для дітей сиріт та ветеранів війни». ВІДЕО play_circle_filled 14:23 Будьте уважні за кермом: перезволожене покриття доріг 14:00 30-річний житомирянин викрав автомобіль і намагався втекти: підозрюваного затримано 12:40 Індексація пенсій у березні: у кого я на скількти зростуть виплати 12:21 Студент ЖДУ здобув золоту відзнаку у престижному міжнародному змаганні 12:00 Викладач Поліського університету не може добитися від керівництва закладу виконання рішення суду щодо приватизації службової квартири 11:40 У Житомирі четверо хлопців 12–14 років підпалили смітник та влаштували пожежу. ВІДЕО play_circle_filled 11:20 За позовом прокуратури 10 гектарів землі з унікальною пам’яткою археології — городищем Возвягеля — повернули у власність держави 11:00 У бердичівській поліклініці 55-річний чоловік пограбував лікарку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up