Рапунцель по-житомирськи напідпитку

Рапунцель по-житомирськи напідпитку

В одному з будинків по вулиці Небесної Сотні жінка намагалася вночі спуститися з п’ятого поверху... по простирадлах.

Жахлива та одночасна досить незвичайна подія відбулася 24 листопада приблизно о 23:40 в одному з будинків по вулиці Небесної Сотні. 

Жінка приблизно п’ятдесяти років, зловживаючи алкогольними напоями, разом зі своїм співмешканцем вирішила раптово після суперечки покинути приміщення. Хоча справа відбувалася на п’ятому поверсі будинку, житомирську Рапунцель це не зупинило. 

Жінка зв’язала в міцний канат дві ковдри і простирадло та почала розпочала спуск нібито справжня казкова героїня. Але надлишок випитого спиртного трошки завадив пригоді. Впевнено подолавши дві ковдри, наша Рапунцель по-житомирські не змогла передбачити, що простирадло не розраховане на такий вантаж та не витримає її. 

Впавши с досить великої висоти, жіночка отримала лише забий м’яких тканин та струс головного мозку. Інших травм викликана на місце пригоди швидка не встановила.

Як нам повідомили в пресслужбі патрульної поліції, на той час патруль проїжджав повз будинок, тому дивом відважна скалолазка не впала на саму патрульну машину, можна сказати, прямо на голову.

За словами сусідів, сім’я неблагополучна, майже щоночі з квартири чутні крики. Але відповідні служби не реагували на скарги сусідів. 

Фото з мережі Інтернет

Руслан Мороз

Коментарі (11)
 • Анатолій Котенко

  Є
 • Юлия Капустянская

  Если это та история про которую я думаю, тот тут правды нет. Кто эту куйню написал ?
 • Виктория Тимофеева

  Бала бы трезвой- убилась бы!
 • Valya Kovalenko

  З якою ненавистю описана історія...А жінка просто хотіла втекти від побоїв.

  Valya Kovalenko reply Valya Kovalenko

  Таисия Дехтярук навіщо знати її особисто, якщо її мотиви зрозумілі?

  Таисия Дехтярук reply Valya Kovalenko

  Valya Kovalenko а вы её знаете?
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up