Прокуратура Житомирщини домоглася припинення незаконного користування ставком вартістю 2,7 млн грн

Прокуратура Житомирщини домоглася припинення незаконного користування ставком вартістю 2,7 млн грн

Повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

За позовом Коростишівської окружної (місцевої) прокуратури  Господарським судом Житомирської області визнано недійсним удаваний договір оренди водного об’єкту площею понад 13 га вартістю 2,7 млн грн.  

Йдеться про те, що у листопаді 2016 року Житомирським міжрайонним управлінням водного господарства укладено з підприємцем договір про надання послуг з оптимізації гідрологічного, гідрохімічного стану ставка Тростяницької осушувальної системи, площею 13 га, що знаходиться за межами с. Пекарщина Житомирського району.

Однак ретельним вивченням умов договору встановлено, що між сторонами укладено прихований договір оренди ставка у комплексі із земельною ділянкою, без згоди власника - Житомирської обласної держадміністрації.

Зокрема, договором визначено, що надавач послуг самостійно сплачує кошти за їх надання у розмірі земельного податку за земельну ділянку, а також має право вирощену рибу відловлювати та реалізовувати.

Відтак підприємець замість надання послуг з очищення водойми шляхом вселення риб-меліораторів, фактично користується ставком для  підприємницької діяльності, зарибленні та вилову риби з метою реалізації.

До того ж, міжрайонне управління на зазначену земельну ділянку має право лише постійного користування, але не уповноважений розпоряджатися нею чи передавати в оренду.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Гріша Пожога
    Хіба там один ставок не законо під оренду.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 До 30-річчя Конституції України вперше створено її повний переклад українською жестовою мовою 17:16 Рятувальникам Високівської громади передадуть пожежний автомобіль SCANIA від благодійників 16:49 Віталій Бунечко: Український бокс є продовженням сили, характеру та спортивної слави країни 16:25 У Житомирі оголошено конкурс на створення логотипа та слогана до Дня молоді: як долучитися Від читача 17:20 Один коментар — і шахраї вже можуть писати у директ 16:00 Поблизу сіл Іванків та Кам’янка Оліївської ТГ ліквідовано чотири несанкціоновані місця розміщення відходів 15:38 У Житомирі ще 30 сімей осіб з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України отримають грошову компенсацію на придбання житла 15:15 У Житомирі у вихідні дні усе літо і аж до листопада проводитимуть фізкультурно-оздоровчі заходи просто неба 15:04 У селі Баранівської громади водій отримав тяжкі травми після падіння з електроскутера 14:50 Житомир відзначить 30-річчя з дня ухвалення Конституції України: план заходів 14:23 Вночі у Житомирі рятувальники ліквідували займання покрівлі житлового будинку 14:00 Спортсмен із Житомирщини Артем Котенко здобув медаль на чемпіонаті України з плавання 12:47 Поліція розшукує безвісти зниклого 57-річного жителя Радомишльської громади Григорія Бондарчука. ОНОВЛЕНО 12:22 Вогнеборці не допустили знищення полумʼям житлового будинку у селі Киянка Звягельського району 12:00 Чому пацієнтам із хронічними захворюваннями варто вакцинуватися першочергово 11:29 Жителя Коростенщини, який завдав знайомому смертельних ударів обухом сокири, засуджено до 8 років позбавлення волі 11:00 На 18% здорожчала оренда 1-кімнатних квартир у Житомирі, – ЛУН 10:24 Посилення фінансового моніторингу: з 26 червня поповнення картки через термінали проходитиме з обов’язковим SMS-підтвердженням 10:00 Житомирянину, який пошкодив майно аптеки та поранив працівника, повідомлено про підозру та взято під варту 09:29 На Звягельщині зіштовхнулися дві "ВАЗівки": травмовано трьох людей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up