Очільник поліції Житомирщини: день волевиявлення пройшов спокійно та без резонансних подій

Очільник поліції Житомирщини: день волевиявлення пройшов спокійно та без резонансних подій

Про це В’ячеслав Печененко повідомив 22 липня на спільному з Громадською мережею ОПОРА брифінгу.

– Загалом день волевиявлення у регіоні відбувся без резонансних інцидентів. За це дякую і свідомим виборцям, і працівникам поліції. Нині правоохоронці продовжують працювати, супроводжуючи перевезення бюлетенів до окружних виборчих комісій, чергують поблизу дільниць та виконують функції із забезпечення правопорядку, - повідомив начальник ГУНП в Житомирській області В’ячеслав Печененко.

 

Також він розповів, що упродовж 21 липня та станом на 12 годину 22-го числа поліція Житомирської області зареєструвала 52 повідомлення про ймовірні правопорушення під час волевиявлення жителів регіону. У двох випадках відкриті кримінальні провадження, ще за одним складено протокол про адміністративні правопорушення. Перевірка інших звернень триває.

Координатор ОПОРИ Тарас Чмут проінформував присутніх про результати роботи спостерігачів від Громадської мережі у день голосування. Він зазначив, що у всіх 6 округах регіону працювали понад 80 короткотермінових спостерігачів ОПОРИ, які проводили фактичне спостереження за проведенням ранкового та вечірнього засідань, процесу голосування та паралельного підрахунку голосів. Також було озвучено проблемні моменти в організації процесу здійснення волевиявлення громадян, які, на думку представників ОПОРИ, і призвели до виникнення зафіксованих ними порушень:

– Серед таких низька якість підготовки, мотивації та знання законодавства тих, хто забезпечував виборчий процес на дільницях, неналежне матеріально-технічне оснащення дільниць і низька обізнаність самих громадян у питаннях виборчого законодавства, - підсумував Тарас Чмут.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up