На Житомирщині за розбійний напад на ювелірну крамницю судитимуть злочинну групу

На Житомирщині за розбійний напад на ювелірну крамницю судитимуть злочинну групу

Установлено, що житель м. Новоград-Волинського, з кримінальним минулим, з метою скоєння нападів на ювелірні крамниці, організував і очолив злочинну групу, до складу якої залучив чотирьох своїх близьких знайомих.

 

У подальшому зловмисники, після ретельної довготривалої підготовки, у серпні 2016 року скоїли розбійний напад на місцеву ювелірну крамницю. Зокрема, використавши маски-балаклави, проникли у приміщення, та, погрожуючи зброєю продавчині і відвідувачам, розтрощили металевою трубою чотири вітрини і заволоділи ювелірними виробами із золота на суму понад 1 млн грн.

Завдяки оперативним діям правоохоронців нападників затримано, троє з них дотепер перебуває під вартою, двоє – під домашнім арештом.

Усі п’ять нападників обвинувачуються у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 (розбій, спрямований на заволодіння майном у великих розмірах, вчинений організованою групою) КК України.

Організатор, крім цього злочину, обвинувачується у втягненні двох неповнолітніх у злочинну діяльність, за ч. 1 ст. 304 КК України.

Також, під час досудового розслідування встановлено ще одного спільника, якого судитимуть за ст. 198 (придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом) та ч. 1 ст. 396 (приховування злочину) КК України.

Для забезпечення відшкодування збитків, виконання покарання у виді конфіскації майна, судом накладено арешти на рухоме і нерухоме майно фігурантів провадження.

Досудове розслідування проводилося слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в області.

Довідково: санкціями зазначених статей передбачено покарання, найсуворіше з яких - позбавлення волі від 8 до 15 років із конфіскацією майна.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:40 Допоможіть у розшуку безвісти зниклої 17-річної жительки Радомишля! 11:21 На шляху до енергетичної незалежності: у Житомирському коледжі введено в експлуатацію сонячну електростанцію 11:00 У Хорошеві розпочала роботу система «Custody Records»: у відділенні поліції відбулася зустріч із представниками Посольства Великої Британії 10:39 У Житомирі на вулиці Короленка автомобіль збив пенсіонера Від читача 10:40 Ефективний Захист: бій з Інтернет-ворогом 10:21 #СтопМіни: Розпочався літній період — сезон відпусток, подорожей та відпочинку на природі 10:00 Молодь Житомира запрошують долучитися до всеукраїнської акції «Без фільтрів» 09:38 Противник атакував Україну двома балістичними ракетами і 132 ударним БпЛА 09:35 Оперативна інформація станом на 08:00 16.06.2026 щодо російського вторгнення 09:05 16 червня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:58 Житомирщина: Одне звернення — і незаконний наказ скасовано. Як працює Пульс 17:00 Житомирщина завершила весняну посівну кампанію 16:40 У Житомирі діти з прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу спільно готували піцу 16:20 Міська рада нагадує: на території області діє Порядок проведення масових (урочистих) заходів в умовах воєнного стану 16:00 Погода в Україні: короткочасні дощі з грозами, під кінець тижня потеплішає 15:40 Під варту взяли чоловіка, який погрожував кинути гранату в поліцейських на проспекті Миру у Житомирі 15:21 На Житомирщині екоінспектори виявили три факти грубого порушення правил рибальства 14:53 Незадекларовані мільйонні статки ексголовного дорожника Житомира photo_camera 14:38 У Бердичеві внаслідок зіткнення мотоцикла і автівки травмувалися двоє неповнолітніх 14:19 У Шодуарівському парку і гідропарку працюють атракціони: графіки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up