На Житомирщині прокуратура зберегла 15 млн грн бюджетних коштів

На Житомирщині прокуратура зберегла 15 млн грн бюджетних коштів

Переможця тендеру визнано недійсним.

Бердичівською місцевою прокуратурою у березні цього року заявлено позов щодо визнання недійсним рішення тендерного комітету дитячого оздоровчого закладу, що в  смт Любар, про визначення переможця відкритих торгів щодо закупівлі робіт за бюджетні кошти на суму 14, 9 млн грн та відповідно укладеного договору. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

Йдеться про те, що дитячим закладом оздоровлення та відпочинку «Світанок» Любарської райдержадміністрації у грудні 2017 року неправомірно укладено договір з ТОВ «Українська інвестиційна енергетична компанія» про виконання робіт з будівництва плавального басейну, вартістю 14, 9 млн грн.

Однак установлено, що тендерна пропозиція підрядника не відповідала вимогам замовника та підлягала відхиленню згідно із Законом України «Про публічні закупівлі».

Зокрема, учасник не надав розрахунки вартості окремих матеріальних ресурсів, які є предметом закупівлі, а також не включив їх ціни до загальної вартості тендерної пропозиції. До того ж, ще й неправильно провів розрахунок загальновиробничих витрат, що призвело до збільшення договірної ціни.

Позовні вимоги місцевої прокуратури господарський суд Житомирської області визнав обґрунтованими та прийняв справу до провадження.

Лише після цього обома сторонами у добровільному порядку розірвано договір про закупівлю робіт, а тендерним комітетом оголошено та проведено нову процедуру відкритих торгів щодо спорудження плавального басейну в смт Любар для дитячого оздоровчого закладу.  

Відтак, органами прокуратури попереджено незаконне використання бюджетних коштів під час тендерних закупівель.

0
0
0
0
Коментарі (2)
  • Миша Заболотный

    Хорошо, что полиция стала реагировать и присекать такие продажные тендеры. В плане тендеров могу сказать, что на сайте https://tender.uub.com.ua/ их выкладывают для всей Украины и видно , что есть и честные заказы от нашего правительства. Так что система Прозорро работает , но пока что не на полную силу.
  • Alex Matytsin

    А говорят еще, что система Прозорро работает на все 100% и все равно тендеры продаються
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up