На Житомирщині поліцейські виявили 111 незаконних посівів маку та конопель

На Житомирщині поліцейські виявили 111 незаконних посівів маку та конопель

Упродовж оперативно-профілактичних заходів, що нині тривають на території області, поліцейські виявили 111 незаконних нарковмісних посівів, на яких знищено майже 5,1 тисяч голівок маку та близько 11,5 тисяч рослин конопель.

За кожним із зареєстрованих фактів розпочаті кримінальні провадження, - застерігає відділ комунікації поліції Житомирської області.

Упродовж літа інспектори поліції здійснювали обходи територій обслуговування з метою огляду присадибних ділянок місцевих жителів та сільськогосподарських підприємств і виявлення незаконних посівів нарковмісних рослин.

У вересні поліцейські продовжують цю роботу, вилучаючи нарковмісні запаси, зібрані власниками присадибних ділянок.

9 вересня у м. Коростені оперативники кримінальної поліції під час проведення огляду домоволодіння 53-річного жителя с. Шершнів виявили та вилучили поліетиленовий пакет із головками снодійного маку. За словами господаря, він самостійно виростив нарковмісні рослини та зберігав їх для власного вжитку.

10 вересня під час санкціонованого обшуку дільничні офіцери поліції Житомирського району у с. Садки виявили та вилучили за місцем проживання 39-річної жінки рослини коноплі, подрібнену масу та білий порошок. Жінка також переконувала правоохоронців, що усе вирощувала і готувала виключно для себе.

 

 

Загалом упродовж лише 13 вересня на території області зафіксовано до десятка кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів: від вирощування конопель до зберігання амфетаміну.

У м. Андрушівці на одній з вулиці дільничні під час поверхневої перевірки виявили у 19-річного парубка пакунок із зеленою подрібненої масою вагою близько 50 гр. А у Радомишлі під час перевірки 22-річного місцевого жителя у його будинку виявлено два мішки із сухими рослинами конопель. В обох випадках розпочаті досудові розслідування.

Відтак правохоронці нагадують громадянам: нелегальні оборудки з наркотиками та психотропними речовинами є кримінально каранним діянням, за яке визначено відповідальність у вигляді позбавлення волі.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:20 У Житомирському районі поліція затримала наркокур’єра з понад 80-ма згортками з забороненими речовинами 12:00 У Житомирі відбувся чемпіонат із карате пам’яті загиблих воїнів photo_camera 11:39 До уваги містян: цього тижня буде обмежено в’їзд автотранспорту на територію Корбутівського кладовища 11:20 Чорні лебеді повернулися до Ботанічного саду. ФОТО photo_camera Від читача 16:36 Ризики в соціальних мережах 11:00 Гороскоп на тиждень 13 - 19 квітня 10:39 Захворюваність на ГРВІ та COVID-19 у Житомирській області залишається на рівні минулого тижня 10:20 У Житомирі знову говорять про подорожчання проїзду: що відомо насправді 10:00 Протягом ночі сили ППО збили 87 ворожих дронів 09:39 Оперативна інформація станом на 08:00 13.04.2026 щодо російського вторгнення 09:21 Світлий понеділок - кого обливають водою і що не можна робити після Великодня 09:00 13 квітня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 16:07 Навіщо потерпілим у кримінальному провадженні адвокат і хто може отримати його послуги безкоштовно 15:04 Як правильно виходити з посту
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up