На дорозі Житомир — Могилів-Подільський патрульні зупинили порушника: автомобіль виявився краденим

На дорозі Житомир — Могилів-Подільський патрульні зупинили порушника: автомобіль виявився краденим

9 серпня, близько 4-ї години ранку, під час патрулювання на автодорозі "Житомир — Могилів-Подільський" за порушення правил дорожнього руху патрульні поліцейські зупинили автомобіль ВАЗ 2101 під керуванням громадянина 1984 р.н.
 

В ході спілкування з'ясувалось, що водій транспортного засобу не має при собі документів на автомобіль та плутався у свідченнях щодо походження авто, - повідомила Патрульна поліція Житомирської області.


При перевірці згідно наявних баз патрульні з'ясували, що чоловік причетний до ряду крадіжок, а також даний транспортний засіб мав пошкоджені замок дверей та запалювання.
Це викликало підозру у патрульних щодо можливого незаконного заволодіння автомобілем ВАЗ 2101.
Надалі на місце події було викликано працівників слідчо-оперативної групи та під час доставлення даного громадянина до Бердичівського міського відділу поліції та супроводження вищевказаного транспортного засобу до штрафмайданчика, близько 7—ї години, інспекторам поліції надійшло повідомлення щодо незаконного заволодіння автомобіля ВАЗ 2101, котрий вони вже виявили та затримали.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:00 "Вдячні Італії за організацію Конференції з питань відновлення України – URC 2025", - Володимир Зеленський 10:50 Трагедія у Житомирі: з вікна 4 поверху випала 6-річна дівчинка, дитина загинула 10:37 У Бердичеві судитимуть чоловіка, який з особливою жорстокістю вбив цивільну дружину 10:20 Литва профінансує відбудову ліцею №25 Від читача 17:02 Онлайн-шахрайство в Житомирі: як молодь усе частіше стає не жертвою, а співучасником. 10:00 На 27-й сесії Житомирської обласної ради ухвалили низку важливих рішень 09:41 ЗСУ ліквідували 1040 окупантів 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 11.07.2025 щодо російського вторгнення 09:01 11 липня: все про цей день, яке свято, традиції, іменини і погода у Житомирі 17:54 В Україні обговорюють зниження пенсійного віку: подробиці 17:00 Громади Житомирщини представляють свої проєкти на URC2025 у Римі 16:41 Віталій Бунечко: Триває ліквідація наслідків надзвичайної ситуації в селі Березина 16:20 Житомир та Дортмунд підписали угоду про партнерство 16:00 Ввечері 10 липня – оленяча, малинова, сінна та медова повня Місяця 15:41 Зламують акаунт і просять гроші: житомирські поліцейські застерігають від шахраїв у соціальних мережах 15:20 Житомир попрощався із героїчно загиблим Захисником Андрієм Дозоровим 15:00 У Житомирі встановиться класична липнева погода — без опадів і з теплом 14:41 На Житомирщині створять обласний центр підготовки громадян до національного спротиву 14:20 Екоінспектори фіксують шкоду, завдану довкіллю ворожою атакою у передмісті Житомира photo_camera 14:00 Напружена доба для рятувальників - гасили пожежі в будинку, господарських спорудах та на відкритих територіях
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up