Голові садівничого товариства за хабар 1600 доларів США «світить» від 3 до 7 років

Голові садівничого товариства за хабар 1600 доларів США «світить» від 3 до 7 років

Прокуратура Житомирської області здійснюватиме публічне обвинувачення у справі стосовно одержання неправомірної вигоди головою громадської організації одного із садівничих товариств Житомирського району.

Чк повідомляє пресслужба прокуратури Житомирської області, обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 368-3 (одержання, поєднане з вимаганням, неправомірної вигоди службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) КК України вже затверджено та скеровано до Житомирського районного суду. 

Установлено, що голова садівничого товариства, 65-річний житомирянин,  у відповідь на прохання жителя Житомира щодо виділення земельної ділянки площею 0,15 га у селі Буки для ведення садівництва, поставив вимогу: землю виділить за умови, коли, крім 1000 грн членського внеску для вступу у товариство, ще й особисто йому буде надано 1600 доларів США. 

А щоб не було ніяких сумнівів та зволікань із наданням зазначеної суми,  він забрав виписаний членський квиток та встановив термін – дві години на доставку коштів, інакше надання ділянки скасує.

 Проте поправити своє фінансове становище незаконним способом голові садового товариства не вдалося.

Відразу після одержання неправомірної вигоди на суму 1600 доларів США (за курсом на той час становило понад 42 тис грн), безпосередньо в офісі садівничого товариства, 26.06.2019 був затриманий правоохоронцями.

Оперативні заходи з викриття зловмисника, під процесуальним керівництвом прокуратури області, проводилися СУ ГУНП в області та УСБУ в області.

Додатково: санкція зазначеної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:00 На Малинщині автівка з’їхала у кювет та зіткнулася з деревом: загинули двоє чоловіків photo_camera 10:39 Як скористатись безоплатною психологічною допомогою для ветеранів і ветеранок 10:20 На Черняхівщині автомобіль впав у ставок: водій і троє пасажирів загинули 10:00 За матеріалами СБУ до 15 років тюрми заочно засуджено зрадника зі Скадовська, причетного до катувань українських патріотів Від читача 17:29 Медіаграмотність та її складові 09:40 Сили ППО відбили масштабну атаку росії: збито 652 БпЛА і 41 ракету 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 14.05.2026 щодо російського вторгнення 09:00 14 травня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 20:06 Внаслідок сьогоднішньої російської атаки на Житомирщині постраждало 2 людини photo_camera 17:27 Аукціон ДП “СЕТАМ”: долучайтесь до аукціонів з продажу об’єктів нерухомості 17:00 #єВідновлення: На Житомирщині вже погоджено 460 заяв громадянам на отримання житлових ваучерів для ВПО з ТОТ 16:40 У Житомирі на узбіччі вул. Андріївської виявлено несанкціоноване звалище відходів 16:17 На Житомирщині поліцейські викрили схему фіктивного працевлаштування чоловіків призовного віку до коледжу 16:00 Екоінспекція зафіксувала незаконну порубку 28 дерев у Черняхівській громаді 15:39 Медична грамотність - основа здорових рішень 15:19 За позовом прокуратури до бюджету Попільнянської селищної ради стягнуто понад 5 млн грн заборгованості за оренду землі 15:00 Напередодні купального сезону на Житомирщині перевіряють рекреаційні зони photo_camera 14:40 В Україні триває II етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху 14:21 Минулого тижня на автодорогах області патрульні зафіксували 8 фактів порушення вимог перевезення лісопродукції photo_camera 14:00 Нова шахрайська схема — «покращання» якості мобільного зв’язку: будьте обачними
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up