До посадовця регіонального відділення ПАТ «Житомиргаз», підозрюваному в одержанні хабара, застосовано домашній арешт

До посадовця регіонального відділення ПАТ «Житомиргаз», підозрюваному в одержанні хабара, застосовано домашній арешт

Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

У п’ятницю, 27 вересня 2019 року, клопотання, погоджене із прокуратурою Житомирської області щодо застосування запобіжного заходу головному інженеру регіонального відділення ПАТ «Житомиргаз», підозрюваному в одержанні неправомірної вигоди, розглянуто судом.

За результатом розгляду ухвалою Корольовського районного суду міста Житомира особі застосовано запобіжний захід у виді домашнього арешту у нічну пору доби, - повідомила пресслужба прокуратури Житомирської області.

Нагадаємо, стосовно посадовця розслідується кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того хто надає неправомірну вигоду їй із використанням наданих їй службових повноважень, поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди).

У четвер, 26 вересня 2019 року, головного інженера Новоград-Волинського управління експлуатації газового господарства ПАТ «Житомиргаз» затримали під час одержання ним від місцевого жителя 12 тис грн неправомірної вигоди. Таку суму він вимагав та одержав від чоловіка, пообіцявши не накладати на нього штраф на суму 40 тис грн за пошкодження під час земляних робіт газового трубопроводу.

Викрито незаконні дії посадовця завдяки злагодженим діям прокуратури області, ГУНП в області та УСБУ в області. 

Досудове розслідування проводить СУ ГУНП в області, прокуратура області здійснює процесуальне керівництво.

Додатково: санкція зазначеної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up