35-річна житомирянка знайшла телефон і використала мобільний додаток з нього для покупок

35-річна житомирянка знайшла телефон і використала мобільний додаток з нього для покупок

Під час відпочинку житель м. Житомира втратив мобільний телефон, а згодом з його рахунку зникли гроші. Працівники Житомирського відділу поліції викрили у причетності до протиправних дій 35-річну місцеву жительку.

Триває досудове розслідування, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

За повідомленням 37-річного жителя м. Житомира, який звернувся до поліції, з його банківського рахунку зникли близько 1000 гривень. Чоловік вирішив, що у нього викрали банківську картку. Під час досудового розслідування з’ясувалось, що розпорядитися коштами зловмиснику допоміг платіжний додаток, встановлений у втраченому  мобільному телефоні, належному заявнику.

Оперативники карного розшуку встановили, що кілька днів тому чоловік відпочивав у місцевому кафе. В якийсь момент він впустив свій ґаджет на підлогу, не помітивши цього. Цією обставиною скористалась 35-річна місцева жителька, яка перебувала в приміщенні. Жінка забрала чужу річ, а згодом скористалась і коштами заявника, доступ до яких отримала завдяки системі електронних платежів, встановленій на мобільному.

Жінку розшукали, вона визнала свою провину.

Нині триває подальше досудове розслідування за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Законодавством таке діяння карається арештом на строк від 3 до 6 місяців або обмеженням чи позбавленням волі на строк до 5 років.

Водночас поліцейські закликають громадян бути більш обачними та відповідальними. Зокрема, перебуваючи у розважальних закладах, не варто залишати свої цінні речі без нагляду.

Використовуючи ґаджети для сплати рахунків, не нехтуйте заходами захисту від стороннього втручання:

- користуйтеся системою кількарівневих паролів або ідентифікації;

- у разі втрати мобільника одразу блокуйте свої рахунки, зателефонувавши до служби підтримки (телефони вказані на вашій банківській картці);

- нікому не повідомляйте код доступу до розблокування вашого ґаджета, пін-код банківської картки, іншу конфіденційну інформацію.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
  • Володимир Жуковський
    Ей пять лет . Другой оправдание за смерть пешехода.
  • Таїсія Швець
    Ціна і розміри?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:40 З початку року на Житомирщині народилося 358 дітей 15:21 28 січня з 9 до 17 у Житомирі буде тимчасово обмежено водопостачання: зробіть запас води! 15:00 Потепління принесе в Житомир мокрий сніг та дощ 14:40 Інцидент на майдані Соборному у Житомирі: чоловіки у балаклавах тягнули напіводягненого чоловіка до мікроавтобуса Від читача 10:13 Розбираємо аферу: фейкові повідомлення пенсіонерам про «підтвердження віку» 14:21 Відкриття проти закриттів: бізнес-динаміка України у 2025 році 14:01 Захворюваність на ГРВІ на Житомирщині залишається нижчою епідпорогу 12:41 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС Житомирщини 111 разів залучалися до ліквідації надзвичайних подій 12:20 Увага! Попередження про небезпечне метеорологічне явище І рівня небезпечності на Житомирщині в другій половині дня 26 січня та протягом доби 27 січня 12:00 Відбулося засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Житомирської області 11:39 Догляд вдома: як соцробітники міського терцентру допомагають одиноким житомирянам 11:20 У Ружинській громаді вантажівка в'їхала в маршрутку: травмовано чотирьох пасажирів 11:00 Гороскоп на 26 січня – 1 лютого 2026 року 10:41 Тарілка здорового харчування – простий орієнтир для збалансованого раціону 10:21 Житомирський музично-драматичний театр запрошує: репертуар на лютий 10:00 Графіки відключення світла на понеділок, 26 січня 09:39 Окупанти атакували Україну 138 ударними дронами 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 26.01.2026 щодо російського вторгнення 09:00 26 січня: все про цей день, свята, іменини, традиції і погода у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up