Завтра, 6 листопада о 18.30, у кінотеатрі ім. І.Франка (м. Житомир, вул. Михайлівська, 10а) відбудеться показ документального фільму «Вірю. Чекаю. Молюся» режисера Катерини Стрельченко та оператора Дмитра Панкова.
Фільм розповідає про полонених і зниклих безвісти військових та їх батьків, які не втрачають надії на повернення своїх синів додому.
Запрошуємо житомирян та гостей міста на перегляд стрічки. Вхід безкоштовний.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер