Житомиряни можуть оформити монетизацію субсидій в будь-який час

Житомиряни можуть оформити монетизацію субсидій в будь-який час

Монетизація пільг в Україні запрацювала з 1 жовтня 2019 року. Наразі пільги нараховуються та виплачуються в грошовій готівковій та грошовій безготівковій формах.

За час вказаної реформи до департаменту соціальної політики міської ради надходили звернення громадян – пільговиків щодо бажання перейти на грошову готівкову форму з січня місяця поточного року без обмежень у часі, - інформує пресслужба ОДА.

Нагадуємо, що при цій формі пільги перераховуються загальною сумою на рахунок особи в «Ощадбанку», звідки пільговик особисто знімає кошти та розраховується за надані житлово – комунальні послуги в повному обсязі.

Про такі побажання громадян особисто йшла мова і при зустрічі з міністеркою соціальної політики України Юлією Соколовською під час візиту до Житомира 26.12.2019 року.

 З урахуванням позиції місцевих органів з 01 січня пільгові категорії українців зможуть  перейти на готівкову грошову форму виплат на житлово-комунальні послуги у будь-який час. Норму про термін подачі заяви до початку опалювального сезону (до 15 жовтня) скасовано. Рішення про зміни до процедури переходу на монетизовану форму виплат Уряд прийняв 27 грудня.

Відтепер житомиряни у будь-який час  можуть звернутися із заявою про зміну форми виплати пільг до управлінь соціального захисту населення Богунського чи Корольовського районів департаменту соціальної політики міської ради.

При собі необхідно мати:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • документ, що надає право на пільги;
  • реквізити рахунку в «Ощадбанку» для перерахування коштів нарахованої пільги.

Нагадуємо, що після зняття коштів пільги обов’язком громадян є їх цільове застосування, а саме проведення розрахунку за надані житлово – комунальні послуги, адже це є запорукою стабільного їх надання.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:42 Жителя Бердичева судитимуть за побиття неповнолітньої доньки 10:20 Представники Житомирщини показали високий рівень підготовки на всеукраїнському вишколі «Карпатський щит – 2026» 10:00 Пішла у вічність відома житомирянка Світлана Іванівна Воробйова 09:38 Уночі над Україною збито 204 БпЛА і 3 авіаційні ракети Від читача 17:28 Пропонують інвестувати. Обіцяють швидкий прибуток і мінімальні ризики. 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 22.07.2026 щодо російського вторгнення 09:00 22 липня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:25 Потрапили у ДТП? Не панікуйте! Поради від Патрульної поліції 17:00 До програми «Доступні ліки» додали ще 260 нових препаратів для лікування серцево-судинних захворювань 16:39 У Житомирській ОВА відбулося засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб 16:19 У Житомирі відкрили пам’ятну дошку на місці, де минули перші роки життя Олега Ольжича 16:00 У Лугинському лісництві завершили будівництво лісової дороги протяжністю 3 км photo_camera 15:40 У Житомирі передали державні нагороди рідним загиблих Захисників України 15:20 На Північному обході Житомира тривають роботи: закладається основа для розширення магістралі photo_camera 15:00 «Вільні справжні страх та віра»: у літературному музеї відкрилася виставка сучасної мисткині Вікторії Інтегралії photo_camera 14:40 Безоплатна правнича допомога: коли та чому людину можуть визнати недієздатною. ІНФОГРАФІКА 14:21 Пилок амброзії полинолистої – потужний природний алерген. Реакції організму на АМБРОЗІЮ 14:00 Повідомлення від «колеги» у Viber коштувало житомирянці заощаджень – поліція застерігає громадян про шахрайство 12:41 Акція на підтримку військовополонених та безвісти зниклих 12:21 Рятувальники не дали вогню знищити приватний будинок у Чуднові photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up