“Житомирводоканал” звертається до отримувачів субсидій: вчасно передавайте показники лічильників

“Житомирводоканал” звертається до отримувачів субсидій:  вчасно передавайте показники лічильників

Відповідно постанови КМУ від 27.04.2018р. № 329 “Про внесення змін до деяких постанов КМУ” внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату ЖКП.

П.6 зазначеного положення визначено, що житлова субсидія не призначається при наявності у споживача простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово - комунальних послуг, в т.ч послуг з водопостачання та водовідведення!

Також даною Постановою передбачено повернення до бюджету невикористаних сум субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з водопостачання та водовідведення!!!

З метою уникнення непорозумінь та точного нарахування за послуги, КП “Житомирводоканал” радить усім споживачам щомісяця передавати фактичні показники приладів обліку води та своєчасно розраховуватись за отримані послуги водопостачання та водовідведення.

«Відповідальність за зняття показників квартирних приладів обліку покладається на Споживача, який зобов’язаний щомісячно знімати та передавати показники лічильників води, та періодично допускати представника підприємства для контрольного зняття показань».

КП “Житомирводоканал”ЖМР пропонує Вам обрати НАЙЗРУЧНІШИЙ ДЛЯ СЕБЕ СПОСІБ:

- Зателефонуйте за телефонами:550-552, 0 800 752 553 (номер безкоштовний)

- Надішліть SMS повідомлення на номер:0631081119, 0674115350

- Надішліть повідомлення у Viber на №:0631081119, 0674115350

- Зареєструйтесь на сайті КП “Житомирводоканал” та передавайте показники

через сервіс “Особистий кабінет”

 Прийом споживачів проводиться за адресою вул. Чуднівська,120, вул. Перемоги,10

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up