Житомирським медикам виплатять заробітну плату за рахунок субвенції, але не в повному обсязі. ВІДЕО

Житомирським медикам виплатять заробітну плату за рахунок субвенції, але не в повному обсязі. ВІДЕО

Під час засідання виконкому 14 листопада розглядалися питання розподілу субвенцій з держбюджету. 

Міськвиконком прийняв до міськбюджету додаткові 473 тис. 506 грн 50 коп. субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт. 
Крім того, директор департаменту бюджету та фінансів міської ради Діна Прохорчук повідомила, що найближчими днями в область надійде медична субвенція: «Ми маємо інформацію, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів від 7 листопада 2018 року, для Житомирської області виділено 47, 8 млн грн медичної субвенції. Буквально сьогодні чи завтра буде розпорядження голови обладміністрації».
Мер Сергій Сухомлин зауважив, що за ці кошти, ймовірно, вдасться на 80 % закрити заборгованість по зарплаті медичним працівникам Житомира. 
«Маю надію, що ми десь на 80 % ми закриємо проблему по виплаті медичним працівникам зарплати до кінця року», – сказав міський голова. 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up