Житомирські митники ДФС повідомили про основні порушення митних правил у 2016 році

Житомирські митники ДФС повідомили про основні порушення митних правил у 2016 році

Упродовж 2016 року виявлено 21 протиправне діяння, відповідальність за які передбачено Кримінальним Кодексом України, з них 19 – підробка документів, 2 – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Порушено 1103 справ про порушення митних правил на суму 34,6 млн. грн., з яких 98 справ з вилученими предметами на суму 6,2 млн. грн.,   розглянуто 573 справи про порушення митних правил, на правопорушників накладено штрафи на загальну суму 5,9 млн. грн. По справах, розглянутих митницею, сплачено штрафів на суму  0,9 млн. гривень. Укладено 2 мирові угоди на суму 10,9 тис. гривень.

До суду направлено 208 справ про порушення митних правил на суму 18,9 млн. грн., з яких розглянуто 180 справ на суму 16,7 млн. грн. Застосовано конфіскацію у 135 справах на суму 10,9 млн. грн. Накладено штрафів у 118 справах на суму 10,6 млн. грн., сплачено – 48,2 тис.гривень.

У вказаний період 2016 року для перевірки автентичності документів підготовлено та направлено 10 проектів запитів до митних органів Російської Федерації та Республіки Білорусь та 5 запитів до країн Європейського союзу.

На підставі відповідей, отриманих від митних орган Литви, Німеччини та Нідерландів порушено 7 справ про порушення митних правил за ст. 483 та ст.482 МК  України на суму 1,6 млн. гривень.

В порядку взаємодії з правоохоронними та іншими державними органами за 2016 рік проведені спільні заходи про порушення митних правил на суму 6,4 млн. гривень.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:40 Вночі  противник атакував Україну 129 ударними БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 11.02.2026 щодо російського вторгнення 09:00 11 лютого: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:51 Поліцейські Житомирщини сповіщатимуть про початок і завершення повітряної тривоги під час блекауту Від читача 18:13 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: тернопільські поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 17:00 Оголошено старт прийому заявок на оновлену «Власну справу» та «Гранти для ветеранів» 16:40 Вкотре ворог розцінює близьких та рідних полонених українців як ресурс для маніпуляцій 16:20 Повіривши «працівнику банку», коростенець втратив майже 80 тисяч гривень 16:00 У Житомирі триває прийом заявок на капітальний ремонт ліфтів на умовах співфінансування 15:40 Дорожники продовжують скидати сніг з доріг державного значення Житомирщини та проводити ремонт покриття photo_camera 15:20 Коростенська прокуратура забезпечила повернення 560 гектарів землі Лугинській громаді 15:00 10 лютого — Всесвітній день обізнаності про епілепсію 14:40 Реформа пільгових перевезень: чому Україні потрібно змінити правила? 14:21 Реєстрація на НМТ-2026 стартує 5 березня: ключові дати та алгоритм для вступників 14:00 Про оновлений Національний календар щеплень у запитаннях — відповідях 12:37 Ветеранів і ветеранок запрошують на курси координаторів з охорони здоров'я, безпеки та навколишнього середовища (HSE) 12:21 Смертельна ДТП на трасі Київ–Чоп на Звягельщині: загинув 60-річний пішохід 12:00 Протягом минулої доби підрозділи ДСНС чотири рази залучалися на гасіння пожеж у господарчих будівлях photo_camera 12:00 Малий бізнес зможе отримати від держави до 15 тисяч гривень одноразової грошової допомоги для забезпечення енергонезалежності 11:40 У Києві стартує міжсекторальна Робоча група з управління відходами руйнувань
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up