Завершується кампанія декларування: не забудьте задекларувати доходи

Завершується кампанія декларування: не забудьте задекларувати доходи

У Головному управлінні ДФС в Житомирській області нагадують, що кампанія декларування доходів громадян триває до 2 травня 2018 року.

Відповідно до норм Податкового кодексу України, громадянам які зобов’язані задекларувати доходи та особам, які проводять незалежну професійну діяльність необхідно подати декларацію про доходи, отримані минулоріч. В цій декларації громадяни відображають суму отриманого доходу та визначають податкове зобов'язання з податку на доходи та військового збору.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів:

-особисто або уповноваженою на це особою;

Відео дня

-  надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Звертаємо увагу, що у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, а при поданні податкової декларації в електронній формі, – не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Нагадаємо, що податкова декларація громадянами подається до 02 травня 2018 року, для громадян, які мають право на податкову знижку – до 31 грудня 2018 року.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:02 У с. Межирічка Житомирського району рятувальники ліквідували пожежу в господарчій будівлі 11:40 Інклюзія – не мода і навіть не виклик часу. Це – ознака цивілізації! 11:20 Житомирців запрошують долучитися до благодійного «Забігу єдності» у межах Безбар’єрного марафону 11:00 У Любарі нетверезий працівник підприємства намагався відкупитися від відповідальності, запропонувавши правоохоронцям 100 дол. США хабаря Від читача 17:26 Витік особистої інформації 10:40 У Черняхівському відділенні поліції призначили нового керівника 10:20 Сапери ДСНС знищили два артснаряди часів минулих війн, знайдені у Житомирському районі 10:00 Заступника директора комунального підприємства у Житомирі засуджено до 6 років за одержання 60 тис. грн неправомірної вигоди 09:40 Загалом протягом минулої доби відбулося 126 бойових зіткнень - оперативна інформація станом на 08:00 23.10.2025 щодо російського вторгнення 09:20 Загальні бойові втрати росіян за добу: 920 вояків, 626 БПЛА та 24 артсистеми 09:00 23 жовтня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі 20:35 Як в Житомирі буде проходити «Метафора FEST» - всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва? play_circle_filled photo_camera 17:52 Нотаріат без бар’єрів: умови виїзду нотаріуса до людини, яка не може з’явитися до нотаріальної контори самостійно 17:32 Штрафи за паркування у Житомирі тепер автоматично відображаються у застосунку «Дія» 17:00 Арттерапія для поранених захисників: Житомирські психологи допомагають захисникам відновити ментальне здоров'я photo_camera 16:39 Бердичівська окружна прокуратура через суд домоглась винести на сесію територіальної громади питання про віднесення земельних ділянок до самозаліснених 16:21 Рятувальники з Житомирщини вибороли перше і друге місця у змаганнях МВС 16:00 На Крошні горів продуктовий кіоск 15:41 До уваги водіїв та пішоходів — на території Житомирської області очікується туман 15:21 Листопад у театрі ляльок: чарівні історії для всієї родини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up