Завдяки децентралізації доходи місцевих бюджетів збільшилися у десятки разів

Завдяки децентралізації доходи місцевих бюджетів збільшилися у десятки разів

Реформа децентралізації дала можливість збільшити доходи місцевих бюджетів області у десятки разів. Лише у сфері освіти капітальні видатки затверджені на 73 млн грн.

На цьому наголосив начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області Петро Чорний під час наради із керівниками закладів освіти сьогодні, 6 листопада, - інформує прес-служба ОДА.

«Я вже й не пам’ятаю такого періоду, коли у бюджетах усіх рівнів було стільки коштів. Дійсно, децентралізація дала багато місцевим бюджетам – доходи виросли у десятки разів. Так, капітальні видатки у сфері освіти області затверджені на 73 млн грн. Разом з тим, якщо брати використання коштів за 10 місяців, то в цілому у галузі на предмети, матеріальне обладнання використано 34%, капітальні видатки – 38%. Казначейство сьогодні має можливість щодня бачити аналітику використання коштів – доходи, витрати та залишки. Якщо також за цим уважніше слідкували, то впевнений, що показники використання були б інші», – зазначив Петро Чорний.

У нараді взяла участь заступник начальника управління освіти і науки ОДА Ольга Липовецька, яка зазначила, що наразі вкрай важливими є фінансові питання освітньої сфери. Адже завершується 2018 бюджетний рік і розпочинається планування на 2019 рік.

Під час наради із бухгалтерами освітніх установ та їх керівниками також обговорили питання ефективного використання бюджетних коштів, механізму формування тарифів на послуги розподілу та постачання електроенергії, підготовки робітничих кадрів та фахівців в умовах регіонального замовлення.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up