За виплатою зарплат в Україні слідкуватимуть спеціальні групи

За виплатою зарплат в Україні слідкуватимуть спеціальні групи

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив віце-прем'єр-міністру Павлу Розенку контролювати ситуацію із виплатою заробітної плати в країні і щотижня доповідати щодо цього. 

Про це Прем'єр повідомив під час засідання уряду в середу, передає кореспондент УНН.

"Я доб'юся, що кожен працедавець буде належно оцінювати роботу найманого працівника. Нічого, якщо власник бізнесу трохи менше заробить грошей, трохи менше, а його працівники будуть отримувати трохи більше", - сказав Володимир Гройсман.

За його словами, він доручив віце-прем'єр-міністру Петру Розенку контролювати цю ситуацію.

"Створені групи, які будуть чітко моніторити ситуацію: як людям нараховується заробітна плата, як вона сплачується", - повідомив Володимир Гройсман.

Він додав, що найближчим часом будуть створені комунікаційні можливості, щоб люди могли повідомляти про затримки, заниження чи приховування зарплат.

"Ми будемо чітко реагувати, тому що в областях і містах буде створено спеціальні робочі групи, які за перший період часу будуть відслідковувати і допомагати відновлювати справедливість на місцях. Тому щотижнево я прошу і мене інформувати про конкретні цифри і я буду інформувати країну що, де і як відбувається з виплатою зарплати", - заявив Прем'єр.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:41 У Коростишеві під час пожежі в будинку загинув 35-річний чоловік 10:21 Під час чергового обміну полоненими на Житомирщину повернувся наш Захисник Олександр Амарій 10:00 "Ланцюгова" ДТП поблизу Коростишева: легковик не розминувся з двома автопоїздами, по інерції зіткнулися ще 8 автівок photo_camera 09:40 Графіки відключення світла на 6 лютого Від читача 19:02 Шахрайські схеми в інфопросторі. 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 06.02.2026 щодо російського вторгнення 09:00 6 лютого: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 20:03 Віталій Бунечко: У Житомирі за підтримки Естонії відкрили сучасне укриття для вихованців «Сонячного дому». ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 17:52 До Житомирських ВИШів з робочою поїздкою завітала делегація Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту 17:29 Найтепліша новина цієї зими: 157 захисників повернулися додому photo_camera 17:00 Екологічні прокурори домоглися відшкодування майже 2 млн грн за знищення 80-річних дубів на Житомирщині 16:41 Уряд затвердив бездефіцитний бюджет Пенсійного фонду України на 2026 рік 16:19 У Житомирі провели в останню путь мужнього Воїна Максима Нижника 16:00 У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» відкрили модернізовану захисну споруду 15:39 Всеукраїнський форум лідерства 2026: молодь з усієї України презентуватиме бізнес-ідеї та змагатиметься за гранти на навчання 15:20 Кір: симптоми, небезпека і новий календар щеплень 15:00 Сніг, часом з дощем, ожеледь і помірний мороз — погода у Житомирі 14:40 26-річний житомирянин на автівці збив чоловіка на пішохідному переході в Бердичеві 14:20 Представники Житомирщини взяли участь у тренінгу ЮНІСЕФ щодо врахування потреб дітей у бюджетуванні освіти 14:00 Тільки після втручання Бердичівської окружної прокуратури забезпечено збереження об’єкта культурної спадщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up