За рахунок перерозподілу субвенції освітянам міста виплатять аванс

За рахунок перерозподілу субвенції освітянам міста виплатять аванс

На позачерговому засіданні виконавчого комітету  сьогодні, 15 листопада, прийнято рішення  щодо перерозподілу субвенції на виплату заробітної плати працівникам загальноосвітніх закладів.

Про це повідомляє пресслужба міськради.

«Зменшити видатки по коду економічної класифікації видатків 2111 «Заробітна плата» на 885 934 гривні;  збільшити видатки по коду економічної класифікації видатків 2120 «Нарахування на оплату праці» на 885 934 гривні», - йдеться в документі.

За словами директора департаменту бюджету  та фінансів міської ради Діни Прохорчук, на сьогодні ситуація по виплаті заробітної плати освітянам керована.  «За рахунок  цього перерозподілу ми зможемо виплатити аванс  по терміну 18 листопада. Розмір авансу буде становити орієнтовно 40 відсотків», - повідомила вона.

Окрім того, є інформація, що Міністерством освіти і науки підготовлено пропозиції щодо додаткового виділення субвенції. «Сума поки що нам не відома, але в будь-якому випадку місто на сьогодні забезпечено повністю коштами освітньої субвенції на виплату заробітної плати  за листопад включно, і  заробітна плата надійде на карткові рахунки працівників 2 грудня поточного року», - зазначено під час засідання.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:40 Агрокомпанія Акріс Агро підтримала низку шкіл у селах Паволоч, Вільня, Кочерів, Соловіївка на Житомирщині (Новини компаній) 17:00 Рахункова палата проводить опитування громадян щодо найбільш актуальних проблем їхніх територіальних громад 16:21 На Житомирщині «Лісовичок» став місцем перезавантаження для військових, які проходять реабілітацію після служби 16:00 Дорожники завершили основні роботи з відновлення покриття на дорозі міжнародного значення в напрямку Бердичева Від читача 17:51 Фейкові «надбавки до пенсії». 15:40 За втручання прокуратури з товариства стягнуто понад 4,7 млн грн заборгованості з орендної плати за земельну ділянку 15:30 Лише через рік і шість місяців на щиті у Житомир повернувся Герой — Володимир Петрук 15:26 У Житомир на щиті повернувся Захисник Андрій Вербило 15:19 рф планує обстріл Житомирщини у найближчі дні, – розвіддані 15:00 31 травня на Михайлівській — весняна фотосушка 14:38 За матеріалами СБУ тюремні строки отримали виконавці замовного теракту біля будівлі ТЦК на Житомирщині 14:19 У Житомирі вперше підготовку до національного спротиву пройшли переселенці та індивідуальні слухачі 14:00 Білорусь нападе на Україну з боку Житомирщини? 12:43 31 травня на Новому Бульварі відбудеться фестиваль дитячих таборів «Літо разом» 12:19 Як працює Перший інклюзивно-ресурсний центр у Житомирі 12:00 На Житомирщині вихідні будуть прохолодними — у неділю лише +10+13 градусів! 11:41 За останні 5 років на Житомирщині зареєстровано 131 шлюб з неповнолітніми 11:20 До 30 червня 2026 витратіть залишок Національного кешбеку 11:00 «Він шукає слабших»: Житомиром вільно розгулює серійний агресор, який нападає на жінок у тролейбусах 10:38 У Житомирі відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена питанням національної стійкості
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up