Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” продовжує збір благодійних коштів

Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” продовжує збір благодійних коштів

По всіх регіонах України у зв’язку з карантином буде продовжено XV Всеукраїнська благодійна акція ВБФ "Серце до серця – Дитяче серденько, живи".

До 31 вересня 2020 року, головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами серця, кардіореанімаційного обладнання та апаратів ШВЛ, щоб придбати медичне обладнання для дитячих лікарень відповідної області, - повідомляє пресслужба ОДА.

Акція відбуватиметься п’ятнадцятий рік поспіль і за цей час вже встигла наступи загальнонаціональної підтримки. За чотирнадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання та загальну суму 41 млн. грн. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 5 494 49.24 грн., завдяки яким закуплено і передано обласним дитячим лікарням на безоплатне користування діагностичне обладнання для дітей з вадами серця.

Минулого року Житомирська Область за результатом збору коштів у період проведення акції «Дитяче серденько – живи!» зібрала – 241 280,27 гри. На зібрані в області кошти було придбано та передано в Житомирську дитячу обласну лікарню обладнання, а саме:

– монітор артеріального тиску та електрокардіосигналів добовий SDM23 компл.. – 3 шт

– електрокардіограф “БоМЕД” BE120ов (доn. Комплеком) – 1шт

Потурбуватись про безпеку та здоров’я малюків, зробивши благодійний внесок  – це те найменше, що ми, дорослі, можемо зробити на шляху допомоги дітям

Реквізити для перерахування благодійних внесків:

АТ КБ “ПРИВАТБАНК» IBAN UA 02 312378 0000026001053813052 ЄДРПОУ 34354227 МФО 312378 Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для Житомирської області АТ “Кредобанк” IBAN UA 39 325365 0000002600501306399 ЄДРПОУ 34354227 МФО 325365 Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для Житомирської області.

За додатковою інформацією звертатись до Катерини Галанзовської обласного представника ВБФ «Серце до серця» 0939956721 ; ekaterena2@ gmail.com), та заступника обласного представника Євгенія Грека (098-273-76-92;  [email protected] ).

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:55 27 березня – загальнообласний ярмарок вакансій для ветеранів і ветеранок, – Обласна служба зайнятості 17:26 У Житомирі підбили підсумки дослідження соціальних потреб громади 17:00 Пункти евакуації та транзитні центри отримають компенсацію за комунальні послуги 16:43 У п'ятницю житомирян чекає майже літній день, на вихідних трохи похолодає Від читача 19:40 Проти дезінформації та спаму 16:37 Житомирщина та фінський регіон Південне Саво закладають фундамент для тривалого та практичного партнерства, — Віталій Бунечко 16:20 Як військові та ветерани проходять реабілітацію у поліклініці КП «Лікарня №2 ім. В. П. Павлусенка» у Житомирі 16:00 Командир механізованого взводу Валерій Котвицький повернувся "на щиті" до Житомира 15:41 За позовом прокуратури з забудовника стягнуто понад 1,8 млн грн до бюджету Житомирської громади 15:19 Ходив із гранатою в кишені: поліцейські затримали жителя Хорошева 15:00 Висівають траву, відкривають троянди, фарбують опори та прибирають мости: у Житомирі триває весняна толока photo_camera 14:38 На автошляху Київ – Ковель – Ягодин зіткнулися сім автомобілів: п’ятеро людей травмовані photo_camera 14:20 Кібербулінг: як розпізнати, що робити та куди звертатись щоб убезпечити дитину 14:00 На Житомирщині стартував сезон кліщів 12:38 Рада ухвалила закон про підготовку громадян до національного спротиву, – Міноборони України 12:19 ПДВ для ФОП і податки на OLX: що принесе новий закон 12:00 Юнаки 2009 року повинні стати на військовий облік до 31 липня: інакше — штраф до 25,5 тис грн, —ТЦК 11:40 З 37 комунальних автобусів на маршрутах Житомира працюють лише 24 11:20 Під час роботи у полі загорівся комбайн 11:00 У Житомирі підписали Меморандум із Антикорупційною Ініціативою ЄС (EUACI)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up