В Україні збанкрутував ще один банк

В Україні збанкрутував ще один банк

НБУ оголосив банкрутом ще один банк - Платинум Банк. 

Правління Національного банку України (НБУ) віднесло ПАТ "Платинум Банк" до категорії неплатоспроможних. Таке рішення в Нацбанку прийняли 10 січня, повідомляє прес-служба регулятора.

Як пояснили в НБУ, за результатами стрес-тестів Платинум Банк показав потребу в докапіталізації. Термін виконання плану з поповненню капіталу закінчився 1 січня.

"Протягом 2016 року керівництво та власники істотної участі банку вживали заходів для виконання вимог щодо докапіталізації. ...Однак, станом на 1 січня 2017 року банк не досяг позитивного значення капіталу. З огляду на вищевикладене, Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення ПАТ "Платинум Банк" до категорії неплатоспроможних", – зазначили в НБУ.

За розрахунками Нацбанку, 97% (197 000 осіб) всіх вкладників "Платинума" отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) суму 200 тис. грн.

"Клієнти з великими обсягами вкладів отримають їх в межах суми, гарантованої Фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів обсягом близько 4,8 млрд грн", – повідомили в НБУ.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:55 НСЗУ нагадує ветеранам та ветеранкам про безоплатну стоматологічну допомогу та зубопротезування 17:00 Житомирська районна військова адміністрація долучилася до національного спротиву 16:41 Махінації у декларації на понад 5,2 млн грн: керівнику держустанови, який є депутатом на Житомирщині, повідомлено про підозру 16:19 Дві житомирянки, повіривши шахраям, переказали на "резервні рахунки" 140 тисяч гривень Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 16:00 Сьогодні Житомирщина стала першим регіоном, де стартував другий етап реалізації трирівневої моделі підтримки громад у сфері просторового планування 15:40 У підлітковому клубі «Калина» триває денний табір 15:21 30, 50, 100 тисяч гривень та додаткові 70 тисяч: за що виплачують «бойові» виплати 15:00 #ШахрайГудбай: ​​Обережно, фішинг! 14:40 Судитимуть двох жінок, які розповсюджували PVP у Житомирі та Радомишлі 14:20 Оголошено конкурс на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки 14:00 У Бердичеві судитимуть 35-річного чоловіка за незаконний збут наркотичних засобів 14:00 Майже 14 мільйонів підручників готують до доставки в українські школи 12:21 Лептоспіроз. Причини виникнення, результати лабораторної діагностики та профілактика 12:00 Подробиці ДТП на Малинщині із загиблою пасажиркою: водій був тверезий photo_camera 11:38 Усі шість трамваїв із Хорватії вже в Житомирі! 11:20 П’яне кермування з потерпілими: жителя Коростенського району взято під варту 11:00 ДТП на Коростенщині: рятувальники деблокували з автівки тіло пасажирки 10:40 Віталій Бунечко: На Житомирщині обговорили розвиток соціальних послуг та підтримку вразливих категорій населення 10:20 За невиконання судового рішення жителя Бердичева засуджено до 1 року позбавлення волі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up