В Україні з січня піднімуться ціни на транспортування газу

В Україні з січня піднімуться ціни на транспортування газу

Серед більшості послуг, які подорожчають з Нового року, також і НКРЕ затвердила тарифи на транспортування газу для 19 газорозподільних компаній.

Причому для 17 з них тариф підвищено на 6-110%, і тільки для двох компаній цінник знизили. Нові розцінки - дуже високі. Наприклад, споживачі "Лубнигазу" з січня будуть платити за доставку по 2,94 гривень за куб (що на 101,4% вище, ніж зараз).

У компанії «ЖитомирГаз» повідомляють, що плата за доставку в січні 2021 складає 2.016 грн/м³. Тобто тариф виріс одразу майже вдвічі.

Одночасно повідомляється, що Нафтогаз похвалився рекордними запасами газу.

Українські підземні сховища газу в 2020 році накопичили 28,3 млрд м³ - це кращий показник за останні 10 років. Незважаючи на це, в січні тариф на газ зріс у всіх постачальників, "Нафтогаз" збільшив ціни на 14% до 7,22 грн / куб. м.

У компанії також заявили, що планують модернізувати свої сховища на 13,5 млрд гривень.

«OneNews Україна»

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (8)
  • Олена Щенявська
    По закону ми маемо сплачувати 10 відсотків за всі комунальні послуги від мін. доходу. Це нарушення прав. Ми будемо мовчати і платить а вони будуть піднімати тариф.Я не потяну. Я шокована
  • Оля Савенко
    Все бля для людей
  • Тетяна Мельничук
    Та скільки вже можна! Це якесь знущання над людьми!!!
  • Алексей Лысов
    Таке враження що вони його відрами носять
    Yana Shevchuk reply Алексей Лысов
    Alexey  Lysov чому відрами? балонами, отими червоними як колись.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up