Уряд посилює вимоги для отримання субсидій: що зміниться?

Уряд посилює вимоги для отримання субсидій: що зміниться?

Уряд на позачерговому засіданні прийняв проєкт постанови, яким посилює вимоги щодо надання житлових субсидій.

Буде переглянуто підхід до врахування майнового стану отримувача субсидії. Хочуть враховувати:

🔸 доходи від депозитів;

🔹 дивіденди від цінних паперів;

🔸 наявність банківських депозитів;

🔹 проведення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів;

🔸 факти перетину кордону і не тільки.

Крім цього, хочуть звертати увагу на здійснення особами, що отримують або хочуть отримувати субсидії, одноразових вартісних покупок.

Також уряд хоче скасувати діяльність та повноваження комісій, утворених місцевими органами влади, щодо призначення субсидій у випадках, коли субсидію призначати не мають.

Хто зараз не отримує субсидії?

  • Субсидію НЕ мають отримувати за таких умов:
  • Площа оселі: квартири понад 130 кв.м., будинки понад 230 кв.м. Виключення — дитячі будинки сімейного типу, багатодітні родини, прийомні сім’ї, житлові приміщення для осіб з інвалідністю, що пересуваються на візках, забезпечені з бюджету тощо.
  • Витрати. Якщо домогосподарство або член родини особи з його складу за рік перед зверненням за субсидією купував землю або нерухомість, транспортні засоби, будматеріали або послуги (крім медичних) на понад 50 тисяч гривень.
  • Наявність автівки. Якщо будь-хто зі складу домогосподарства або член родини особи з її складу має у власності транспортний засіб, з дати випуску якого минуло менш як п’ять років (крім мопеда і причепа). Одержані безоплатно або на пільгових умовах не враховуються.
  • Якщо у складі домогосподарства або сім’ї члена домогосподарства є особи старше 18 років, які отримують зарплату меншу ніж мінімальна (із рядом виключень).
  • Якщо громадянин не повернув надмірно перераховану (виплачену) суму житлової субсидії за попередні періоди.
  • Борги. Якщо є заборгованість з оплати комунальних послуг понад 3 місяці або при стягненні аліментів понад 3 місяці (із виключеннями).

Юридичний Телеграм канал адвоката, к.ю.н., Головіна Д.В. «Адвокат Права»

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:54 Упродовж доби рятувальники чотири рази виїжджали на прибирання аварійних дерев 17:34 До державної освітньої екосистеми Мрія вже підключилися 153 школи Житомирської області 17:00 У Житомирі вперше провели майстер-клас з діагностики та хірургічного лікування гіпертрофічної кардіоміопатії. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 16:41 Що варто знати про роботу Центру захисту тварин у Житомирі Від читача 17:56 Увага: шахраї маскуються під Дію 16:21 У Житомирі в останню путь провели Захисника Дмитра Ганжу 16:00 На Коростенщині при зіткненні з автомобілем травмувався мотоцикліст 15:40 Освітяни та молодь Житомирщини долучилися до конференції «Освіта нової України 2.0» 15:21 Наставництво в Україні: як дорослі можуть підтримати підлітків без батьківського піклування 15:00 Державні контролери: чому не зупиняється розкрадання на відновленні photo_camera 14:40 «Захист+» —застосунок, що відкриває ветеранам і ветеранкам доступ до знижок, сервісів та програм підтримки 14:23 На Житомирщині дорожники ліквідовували наслідки негоди photo_camera 14:00 На Житомирщині судитимуть викритих СБУ фігурантів схеми розкрадання понад 9 млн грн. на будівництві лікарні 12:40 Житомирські легкоатлети стали чемпіонами України та представлятимуть державу на чемпіонаті Європи 12:21 Мінекономіки презентувало Обрій — цифрову екосистему ринку праці України 12:00 «Трансфер» до прикордоння: на Коростенщині поліцейські затримали підозрюваного в сприянні незаконному перетину кордону військовозобов’язаними 11:39 У Житомирі визначили переможців національного чемпіонату з робототехніки IPRC Ukraine 2026 11:19 Після рясних злив рятувальники відкачували воду у господарствах Бердичівського та Житомирського районів photo_camera 11:00 Досягли дна? У Малині з громадського туалету викрали зливний бачок 10:39 Житомир попрощався із Захисницею України: в останню путь провели Лідію Карнаух
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up