У житомирських комунальних стоматполіклініках підвищились ціни на послуги

У житомирських комунальних стоматполіклініках підвищились ціни на послуги

У житомирських комунальних стоматологічних поліклініках №1 та №2 підвищились ціни на платні послуги. Про це стало відомо під час чергового засідання виконавчого комітету, яке відбулось 7 квітня.

Як зазначила в.о. начальника управління охорони здоров’я міської ради Ірина Шкап, підвищення тарифів на платні стоматологічні послуги відбулось на 20%, а обумовлене воно зростанням мінімальної заробітної плати. 

«У зв'язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати, підвищені і тарифи на платні послуги, що надаються комунальним підприємством "Стоматологічна послуга поліклініка №1". Попередні ціни було затверджено у червні минулого року. Тариф зріс в середньому до 20% і ціни залишаються конкурентоспроможними у порівнянні з приватними закладами, які надають стоматологічні послуги аналогічного характеру. 

Раніше у даній комунальній поліклініці видалити зуб можна було за 83 грн, тепер це можна буде зробити за 100 грн. Лікування середнього карієсу раніше коштувало від 75 до 210 грн, в залежності від складності, зараз – від 89 до 244 грн. Повна реставрація зуба від 180 до 419 грн було, стало 219 – 493 грн», – наголосила Ірина Шкап.

Також аналогічне підвищення тарифів на платні послуги відбулось і у КП «Стоматологічна поліклініка №2».

«Підвищення тарифів у "Стоматологічній поліклініці №2" аналогічне. Для порівняння: видалення зуба просте становило 78 грн, за новим тарифом буде коштувати 101 грн, видалення зуба складне було 171 грн, стало - 205 грн. Лікування середнього карієсу було від 136 грн, зараз від 150 грн», – додала Ірина Шкап.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up