У Житомирі атошники представлять потенційним інвесторам і експертам свої стартапи

У Житомирі атошники представлять потенційним інвесторам і експертам свої стартапи

Громадська організація «АТОШНИК» за фінансової підтримки Житомирської облдержадміністрації проведе «Демо-день» бізнес-моделей учасників проєкту «Стартап програма для атошників».

В рамках заходу, в форматі пітчингу,  експертам, партнерам та інвесторам для оцінки і обговорення будуть представлені презентації  бізнес-моделей  власних підприємств  учасників  навчального курсу, - інформує пресслужба ОДА.

Коли? – 25 вересня. Початок о 15.00 год.

Де? – майдан ім. С. П. Корольова, 12 (1-й поверх, актова зала).

На вас очікує знайомство з майбутніми стартапами  найрізноманітніших спрямувань, а саме:  адвокатське бюро, юридичні консультації, виробництво сонячної енергії, автомобілебудування, вирощування раків, продаж електроінструментів, хлібопекарня, художня обробка деревини, часникова ферма, СТО, вироби з шкіри та інтернет-магазин, тощо.

Також всі присутні матимуть можливість ознайомитися та обговорити перший реалізований кейс від спільної команди учасників.

Запрошуються ветерани АТО, УБД м. Житомира та області, члени їх сімей, волонтери, а також зацікавлені представники влади, місцевого самоврядування, громадських організацій  та  ЗМІ.

За додатковою інформацією просимо звертатися: kamluk77@gmail.com, olgakotvitska@i.ua.

Довідково. Загальна сума фінансової підтримки проєкту «Стартап програма для атошників» складає 50 тис. грн.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up