У маршрутках «Житомир-Київ» зросте вартість проїзду: перевізник назвав причину подорожчання

У маршрутках «Житомир-Київ» зросте вартість проїзду: перевізник назвав причину подорожчання

У суботу, 13 лютого, з’явилась інформація про те, що в маршрутках «Житомир-Київ» з 19 лютого проїзд до столиці становитиме 120 гривень.

Як розповіла житомирянка Юлія, оголошення про підвищення вартості проїзду з Житомира до Києва поінформували самі ж перевізники, розмістивши відповідні оголошення .

«На вихідних їхала з центрального автовокзалу в маршрутці до Києва і побачила об’яву щодо того, що з 19 числа вартість проїзду з Житомира до Києва буде становити 120 гривень. Мабуть, час почати випробувати комфорт приміських електричок», – зазначила житомирянка Юлія.

У компанії перевізника журналістам «20 хвилин» зазначили, що дане підвищення обумовлене підвищенням ціни на паливо-мастильні матеріали.

«Дане підвищення ціни на проїзд у маршрутці "Житомир-Київ" пов’язане із підвищенням ціни на паливо-мастильні матеріали», – прокоментували у компанії перевізника.

Варто зазначити, що житомиряни мають можливість щоденно дібратися з Житомира до Києва електричкою, яка відновила свій рух із 23 грудня минулого року. Вартість квитка становить 30 грн.

З Житомира електропоїзд вирушатиме о 05:10 год. і прибуватиме до Києва о 08:54 год. З Києва електричка відправлятиметься о 18:43 год. і прибуватиме до Житомира о 22:19.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up