Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що парламент може прийняти держбюджет-2021 наприкінці наступного тижня

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що парламент може прийняти держбюджет-2021 наприкінці наступного тижня

Про це Разумков сказав в ефірі телеканалу ICTV.

У той же час на власному офіційному телеграм-канал народний депутат України ІХ скликання від фракції Слуга народу від 96 виборчого округу Ольга Василевська зазначила:

Сьогодні ввечері відбулось засідання бюджетного комітету, де депутати проголосували низку перерозподілів на завершення цього року. Серед них: 

Про погодження надання у 2020 році державних гарантій ПРОГОЛОСОВАНО:

для забезпечення виконання боргових зобов'язань Державної іпотечної установи (постанова КМУ від 16.11.2020 р. № 1110) 

Надати у 2021 державні гарантії за зобов’язаннями  Державної іпотечної установи на 3 млрд гривень. Рахункова палата зазначила, що це призведе до збільшення державного боргу на 3 млрд гривень. 

Перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Державному управлінню справами (розпорядження КМУ від 23.11.2020 № 1470-р); ПРОГОЛОСОВАНО:

збільшення обсягу видатків споживання за програмою 0301170 “Надання медичних послуг медичними закладами” на 5 856,3 тис. гривень та встановлення видатків розвитку на зазначену програму у сумі 5599 тис. Гривень. Доповідач зазначив, що кошти підуть на захист від Covid 19/  

Проте, недавно, 16 листопада вони також приходили та просили кошти на забезпечення захисту від Covid 19, тоді їм дали 10 млн гривень. Тепер знову прийшли просити.

Перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я (розпорядження КМУ від 16.11.2020 № 1456-р); ПРОГОЛОСОВАНО:

Зменшення обсягу видатків розвитку за програмою 2311450 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання ангіографічного обладнання” на суму 80769,5 тис. гривень.

ЗБІЛЬШЕННЯ видатків за програмою 2301110 “Спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога, що надається загальнодержавними закладами охорони здоров’я на суму 1709,7 тис. Гривень.

Видатків розвитку за програмою 2301170 “Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій у закладах охорони здоров’я науково-дослідних установ та вищих навчальних медичних закладах Міністерства охорони здоров’я України” на суму 53121,6 тис. Гривень

Видатків споживання за програмою 2301090 “Загальнодержавні заклади та заходи у сфері медичної освіти” на суму 11066,5 тис. гривень;

Видатків споживання за програмою 2301360 “Лікування громадян України за кордоном” на суму 14871,7 тис. гривень.

Щодо останнього пункту, рахункова палата зазначила, що за минулі роки кошти на лікування закордом були витрачені не прозоро, їздив собі хто хотів, без будь якої черги та реєстру. На цю програму  було багато скарг. Тепер знову просять на це кошти. Заступник Степанова Світлана Шаталова погодилась, і сказала, що прийме до уваги ці зауваження.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:30 На Житомирщині триває ліквідація масштабної лісової пожежі photo_camera 16:00 1 178 249 одиниць втраченої або викраденої зброї у розшуку в Україні, з них 19 912 тільки на Житомирщині 15:39 Сума шкоди за незаконну порубку понад 300 дерев у Хорошівській громаді на Житомирщині становить майже 2,5 млн грн 15:19 Працівнику служби судової охорони повідомлено про підозру у збуті канабісу Від читача 18:29 Військові часто стають мішенню для шахраїв. 15:00 Масштабна пожежа у Чорнобильській зоні: що відомо про ситуацію та чи є загроза для Житомирщини 14:41 Можливості для ВПО: навчальні матеріали та доступ до програми «Власна справа» 14:21 На державних дорогах Житомирщини з початку року ліквідовано 450 тисяч кв. м вибоїн 14:00 У Житомирі відбулися меморіальні заходи до Дня пам’яті та примирення photo_camera 12:40 Працівники водоканалу готують до запуску житомирські фонтани 12:20 Верховна Рада пропонує посилити відповідальність для ВЛК і ТЦК за порушення під час мобілізації 12:00 6800 гривень штрафу заплатить працівник одного з місцевих маркетів за продаж алкогольних напоїв неповнолітнім 11:20 Рідні загиблих Захисників отримали відомчі нагороди 11:00 «Цвинтарі забирають землю у живих»: у Житомирі знову заговорили про необхідність крематорію 10:40 Віталій Бунечко долучився до зустрічі голів парламентських комітетів та обласних адміністрацій у Офісі Президента України 10:39 За хуліганство в одному з магазинів Житомира двом чоловікам загрожує  від 2 до 5 років позбавлення волі 10:20 Лише через рік і майже три місяці на щиті повернувся до рідного Житомира Захисник Дмитро Григорович 10:00 В Іршанську гостини закінчилися бійкою і смертельним травмуванням місцевого жителя 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 08.05.2026 щодо російського вторгнення 09:00 У ніч на 8 травня противник атакував Україну 67-ма ударними БпЛА
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up