Разумков спростував інформацію про підвищення зарплат нардепам до 100 тисяч гривень

Разумков спростував інформацію про підвищення зарплат нардепам до 100 тисяч гривень

В Україні розпочався справжній бум стосовно підвищення зарплат народним депутатам. Попередньо, на своїй сторінці у Фейсбук колишній віцепрем'єрміністр України Павло Розенко написав про те, що зарплата народним депутатам з 1 січня 2020 року перевищуватиме 100 тисяч гривень. 

«За моєю інформацією, з 1 січня 2020 року в 2,5 рази буде збільшена зарплата народним депутатам України! Вона перевищуватиме 100 тисяч гривень! Епоха бідності закінчена!».

Проте спікер парламенту Дмитро Разумков спростував інформацію, яку активно розповсюджують в мережі та ЗМІ, мовляв, зарплату підвищать лише на 3 тисячі гривень, і пов’язано це з прожитковим мінімумом.

«Я думаю, що всі бачили інформацію у ЗМІ щодо збільшення зарплат народних депутатів України. Я щойно звертався до апарату, мені надали повну інформацію. Індексація зарплати народних депутатів України. Проте вона зовсім не відповідає тим цифрам, про які пишуть у ЗМІ, про 100 тисяч гривень, десь я бачив 150 тисяч. Зміна зарплати – приблизно 3 тисячі гривень для народного депутата. Це пов'язано з прожитковим мінімумом». 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up