«Повернись живим» збирає 10,8 мільйона на розвідувально-ударні комплекси зі 120-мм мінометами для Житомирської ТрО

«Повернись живим» збирає 10,8 мільйона на розвідувально-ударні комплекси зі 120-мм мінометами для Житомирської ТрО

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» розпочав збір 333 000 000 гривень на розвідувально-ударні комплекси (РУКи) зі 120-мм мінометами для усіх бригад Сил Територіальної оборони України. Про це Фонд повідомив на своїй сторінці у Facebook.    

Кошти збирають окремо на бригади у різних областях, оскільки Сили ТрО сформовані за регіональним принципом. Залежно від кількості бригад у регіоні, на кожен потрібно від 10,8 млн грн до 32,4 млн грн. 

Для Житомирської 115-ої бригади ТрО збирають 10,8 млн грн: https://savelife.in.ua/tro-333/  

До 60-мм та 82-мм мінометів, які вже є на озброєнні у бригад ТрО, благодійники планують закупити 120-мм міномети, які збільшать дальність вогневого ураження з 4 км до 7,1 км. 

31 бригада ТрО отримає РУКи. Кожен із розвідувально-ударних комплексів складається з:  

▪️Мінометів калібру 120-мм — 6 шт

▪️Прохідних пікапів — 3 шт 

▪️Радіостанцій Motorola — 14 шт

▪️Приладів нічного бачення (ПНБ) — 9 шт

▪️Квадрокоптерів DJI Mavic 3 p + додаткові батареї — 3 шт

▪️Starlink — 3 шт

▪️Планшетів із ГРК «Armor» + карти пам’яті та чохли — 8 шт

▪️Джерел безперебійного живлення (1 кВ) — 3 шт

▪️Інверторних генераторів (1,6 кВ) — 3 шт

▪️Біноклів із сіткою та компасом — 3 шт

«Сили Територіальної оборони захищають Україну та повертають наші території вздовж усієї лінії фронту, — говорять у Фонді. —  Разом з іншими родами військ ЗСУ вони прямо зараз проводять, зокрема, контрнаступ на Луганщині і дають ворогові тягла у районі Бахмуту Донецької області. 

За 10 місяців повномасштабного вторгнення вчорашні вчителі та бізнесмени, науковці та айтівці, десятки тисяч бійців ТрО, відклали власні мирні життя й навчилися вправно битися з більшим за чисельністю ворогом. 

Ми віримо у ТрО і хочемо підсилити їх, давши «довші РУКи» — розвідувально-ударні комплекси з єдиною системою забезпечення засобами розвідки, вогневого ураження, зв‘язку, мобільності та профільного навчання інструкторами Фонду». 

«Наразі бригади Кримської ТрО не сформовані, але підтримавши будь-який інший регіон України, ви наближаєте повернення півострова додому», — додають у «Повернись живим». 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up