Почесні громадяни Житомира отримали однокімнатні квартири за рахунок бюджету міста

Почесні громадяни Житомира отримали однокімнатні квартири за рахунок бюджету міста
Влада Житомира купила почесним житомирянам однокімнатне житло.

 Управління капітального будівництва Житомирської міськради за результатами тендеру уклало низку угод на придбання квартир в Житомирі та інших містах Житомирської області.

Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Закупівлю здійснено за кошти державного бюджету на загальну суму 594 тисяч гривень.

Як повідомляється в документі, у фізичної особи Ігнатюка Н.В. за 212 тис грн. була куплена однокімнатна квартира в м. Овруч. Житло отримає Литвин МиколаПавлович.

У фізичної особи Музичук Ю.П. за 192 тис грн. купили однокімнатну квартиру в місті Житомирі. Житло куплено для Обіхода Івана Пилиповича.

У фізичної особи Дзюба І.М. придбана однокімнатна квартира в селищі Сінгури за 190 тис грн.

Житло придбано для Мостового Івана Максимовича, учасника Другої світової війни, який в 1944 році був важко поранений під Віднем. Більше 50 років Мостовий працював педагогом Житомирського музичного училища імені Віктора Косенка.

Згідно документації конкурсних торгів, також передбачалася покупка квартир для Борсука Олександра Архиповича і Малевік Миколи Івановича.


За матеріалами Журналу Житомира.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:38 Вихованцям школи хореографічного мистецтва «Сонечко» виплатять стипендії для обдарованої молоді 14:20 Житомирянину Віктору Поліщуку —102 роки 14:00 ТЦК більше не приймають заяви на відстрочку: де і як тепер подавати документи 12:41 Чи можуть пенсіонеру заблокувати картку за перекази від дітей і родичів Від читача 18:24 Проєкт BRAMA: в Кіберполіції розповіли, як можна протидіяти фейкам та пропаганді 12:20 У Житомирі 53-річний чоловік організував «ботоферму», яка розганяла російські фейки та використовувалась для шахрайських дій 12:00 За відданість службі, професіоналізм і мужність у період воєнного стану відзначено рятувальників Житомирщини photo_camera 11:38 Спалювання трави: прихована загроза для здоров’я і довкілля 11:21 єВідновлення: до Держреєстру внесено понад 5 тисяч зруйнованих та пошкоджених об’єктів Житомирщини 11:00 Гороскоп на тиждень 20 - 26 квітня 10:39 Конгрес УАФ: Віталій Бунечко розповів про розвиток спорту на Житомирщині 10:20 У Коростенському районі з річки Уж дістали тіло чоловіка 10:00 У Житомирі вшанували пам' ять полеглих воїнів photo_camera 09:41 У ніч на 20 квітня рф атакувала Україну 142 ударними БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 20.04.2026 щодо російського вторгнення 09:00 20 квітня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 16:43 За позовом прокуратури територіальним громадам повернуто земельні ділянки загальною площею понад 61 га
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up