Пенсіонери не отримають по тисячі гривень з 1 квітня – Павло Розенко

Пенсіонери не отримають по тисячі гривень з 1 квітня – Павло Розенко

Верховна Рада не внесла зміни до державного бюджету

Українські пенсіонери не отримають по тисячі гривень з 1 квітня, оскільки 30 березня народні депутати не підтримали зміни до державного бюджету.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив віцепрем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко.

Гість ток-шоу зауважив, що учорашнє голосування у Верховній Раді показало, наскільки влада відірвана від реальності. З його слів, владу цікавить співпраця з МВФ та продаж землі, а українців – зовсім інші питання, зокрема, зміни до державного бюджету України, проте це голосування було провалене. У контексті цього він нагадав про обіцянки влади виплатити пенсіонерам по 1 тисячі гривень з 1 квітня.

"Бюджет учора не проголосований, а це означає, що коштів у Пенсійного фонду сьогодні немає, не дали коштів Пенсійному фонду, і з 1 квітня 2020 року пенсіонери не отримають 1 тисячі надбавки до своїх пенсій. Мало того, що влада не зробила індексації 1 березня 2020 року, ще й пенсіонери не отримали своєї тисячі, яка їм була потрібна ще вчора. Те, що вони це зроблять через місяць, вибачте, кожен день сьогодні ростуть ціни. Кожен день ми бачимо, що картопля, цибуля, морква, рис, гречка, всі крупи дорожчають, а люди не отримують своїх ресурсів", – заявив Павло Розенко.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявляв, що з 1 травня уряд розпочне індексацію пенсій громадянам країни. А з 1 квітня Кабмін буде готовий виплатити додаткову тисячу гривень тим пенсіонерам, які мають пенсію меншу за 5 тисяч гривень.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (3)
  • Олег
    вже отримали,ви ,"розумники"
  • віктор
    це тільки цвіточки ягодки ще впереді
  • Тетяна Василівна
    Я в цьому навіть не сумнівалася.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 Три роки програми єВідновлення: Більше 1670 родин Житомирщини отримали компенсації 17:26 В Житомирі відбудеться подія для дітей «Парк Дивотварин» 17:00 Пожежа сталася у селищі Кварцитне Коростенського району photo_camera 16:39 REMARKET відкриває реєстрацію на навчальні програми для жителів Житомирщини Від читача 17:29 Медіаграмотність та її складові 16:20 Уночі на майдані Перемоги п'яний водій BMW вчинив ДТП 16:00 Подорожі з домашніми тваринами до ЄС: оновлені вимоги 15:39 У Житомирі знайшли жінку, яка безвісти зникла у Вінницькій області 15:21 Поблизу Ружина розпочалися відновлювальні роботи покриття дороги національного значення photo_camera 15:00 Прокурори повідомили про підозру житомирянину, який підпалив двері колишньої співмешканки 14:40 У Житомирі поліцейські затримали 18-річного наркодилера 14:20 У Житомирі відбудеться фестиваль літнього дозвілля для дітей "Літо разом" 14:00 Вчора пожежі на відкритих територіях вирували у Ружині і Копищі 12:39 У Житомирі проходить XVI Міжнародний фестиваль «Сонячні кларнети» 12:24 В Україну рухається холодний атмосферний фронт з дощами 12:00 Артеріальна гіпертензія – тиха загроза, яку можна зупинити! 11:40 За рішенням суду Чуднівська міська рада має відшкодувати понад 1,6 млн грн шкоди за незаконну порубку дерев 11:21 Житомирські спортсмени – серед найкращих на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки! 11:00 У Житомирі фіксують наслідки ворожого обстрілу. ФОТО photo_camera 10:41 Після падіння уламків ворожого дрона у Словечанському надлісництві спалахнула лісова пожежа! photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up