На Житомирщині на програму «Велике будівництво» виділили 187 млн грн

На Житомирщині на програму «Велике будівництво» виділили 187 млн грн

Цьогоріч для реалізації президентської програми «Велике будівництво» на Житомирщині було виділено 187 мільйонів гривень.

Про це під час брифінгу, який відбувся 19 березня, розповіла перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко. 

Цьогорічна загальна вартість запланованих проєктів складатиме 187 млн грн: 85% – кошти Державного фонду регіонального розвитку, 15% – обласного бюджету та територіальних громад області

«На тижні, що минає, була прийнята низка рішень щодо виділення спів фінансування усіх об’єктів, які увійшли до програми цього року. Це дуже важливо, тому що участь місцевих бюджетів у реалізації проєктів,  є обов’язковою вимогою Державного фонду регіонального розвитку для виділення державних коштів на їх будівництво. Цього року загальна кошторисна вартість проєктів запланованих до реалізації складає 187 млн грн, 85% з них – це кошти державного фонду регіонального розвитку, решта – гроші обласного бюджету та територіальних громад області», – розповіла Наталія Остапченко. 

Відео дня

Депутати Житомирської обласної ради ухвалили рішення про виділення 17, 2 млн грн, які будуть спрямовані на будівництво та ремонтні роботи по шести об’єктах комунальної власності, що включені до переліку проєктів Державного фонду регіонального розвитку. Це такі об’єкти, як: реконструкція будівлі Житомирського обласного онкологічного диспансеру та приміщень обласної клінічної лікарні ім. Гербачевського, ремонт та реставраційні роботи будівлі магістрату, капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячої юнацько-спортивної школи «Авангард». 

Також сюди входить реконструкція та розширення площі літературно-меморіального музею імені Лесі Українки та реконструкція лікувального корпусу дитячого відділення під інфекційне в обласному протитуберкульозному диспансері, що в смт.Гуйва.

Зокрема, 11,7 млн грн на проєкти виділили депутати Житомирської, Новоград-Волинської, Бердичівської, Олевської, Малинської, Новоборівської, Швайківської та Чоповицької громади. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up