На Житомирщині автовласники сплатили 1,9 млн грн транспортного податку

На Житомирщині автовласники сплатили 1,9 млн грн транспортного податку

За січень – червень 2019 року до місцевих бюджетів Житомирської  області сплачено 1,9 млн. грн. транспортного податку.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року сума сплаченого податку зросла на 0,3 млн гривень. Кошти, отримані від цього податку надходять до місцевих бюджетів і їх витрачають на потреби громади, зокрема на дороги, - інформує ГУ ДФС у Житомирській області.  

Із загальної суми 0,8 млн. грн надійшло від автовласників - фізичних осіб,  юридичні особи сплатили понад 1,1 млн гривень.

Нагадаємо, транспортний податок сплачують власники легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Ставка транспортного податку встановлюється  з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тисяч гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до п.267.2 ст. 267 ПКУ.

Сплачується транспортний податок за місцем реєстрації автомобіля:

  • фізичними особами - протягом  60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення;
  • юридичними особами – авансовими внесками щоквартально до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Звертаємо увагу платників! Перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком у 2019 році розміщено на сайті  Міністерства економічного розвитку та торгівлі України http://www.me.gov.ua/Vehicles/CalculatePrice?lang=uk-UA, де за допомогою онлайн-інструменту автовласники можуть самостійно розрахувати середньоринкову вартість транспортних засобів.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up