На лікування та медичну реабілітацію воїнів АТО та ОСС Житомирщини перерахують понад 230 тисяч гривень

На лікування та медичну реабілітацію воїнів АТО та ОСС Житомирщини перерахують понад 230 тисяч гривень

Завершилось засідання робочої групи, утвореної при обласній державній адміністрації та обласній раді спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 28.03.2014 № 58/18.

Як повідомляє пресслужба облради, участь у засіданні взяли заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів Євгеній Жабокрицький.

Робоча група розглянула ряд питань, а саме перерахування грошової допомоги на проведення лікування та медичної реабілітації, в тому числі стоматологічного лікування (хірургічного, терапевтичного) та зубного протезування учасників антитерористичної операції та операції об'єднаних сил, членів сімей загиблих і надання внутрішньо перемішеним особам з тимчасово окупованої території  та районів проведення антитерористичної операції грошової допомоги, як таким, що потрапили у важкі життєві обставини.

Було розглянуто та підтримано перерахування коштів загальною сумою 231 327,91 грн  на проведення лікування та медичної реабілітації воїнів АТО та ОСС з яких 115 663,95 грн  підлягає співфінансуванню з обласного бюджету.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:41 На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни 11:19 Пліснява: небезпека, якої не видно 11:00 Уряд розширює участь громад у системі протиповітряної оборони 10:39 Десантник Дмитро Косатий встановив новий рекорд України з виконання комплексу «Мерфі». ВІДЕО play_circle_filled Від читача 18:15 Чатові онлайн 10:20 У ДТП поблизу Житомира при зіткненні автомобіля і мотоцикла травмовано 82-річного водія двоколісника 10:00 У сквері на вулиці Лятошинського під час конфлікту 29-річний молодик побив 87-річного чоловіка 09:39 Вночі Сили ППО збили 115 ворожих БпЛА 09:17 Оперативна інформація станом на 08:00 22.05.2026 щодо російського вторгнення 09:00 22 травня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:50 Безпечне освітнє середовище: на Житомирщині проводитимуть спеціальні тренування для поліцейських у школах 17:26 У Житомирі проходить дводенна Координаційна рада з дошкільної освіти 17:00 Безпека понад міфи: що варто знати про алюміній у складі вакцин 16:41 Із газопостачальника стягнуто майже 1,4 млн грн безпідставно сплачених коштів до бюджету Любарської громади 16:24 В Олевську нетверезий водій  Lexus вчинив ДТП з мотоблоком 16:19 Короткочасні дощі, грози і літні температури — погода у Житомирі 16:00 12 рятувальників та 3 одиниці техніки працювали над ліквідацією пожежі в с. Корчівка 15:41 У Березівській громаді відкрили нову сучасну амбулаторію 15:19 На щиті у рідний Житомир повернувся капітан Андрій Копійченко 15:00 КМУ дозволив використовувати електронний або паперовий витяг з Реєстру ЄДРВВ замість посвідчення УБД
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up