Мін'юст запустив калькулятор "чесної платіжки"

Мін'юст запустив калькулятор "чесної платіжки"

Відтепер жителі Житомирщини зможуть самостійно вирахувати, скільки вони мають сплачувати за тепло та гарячу воду.

На сайті Урядового порталу та Міністерства юстиції України з’явився калькулятор розрахунку чесної платіжки, скориставшись яким, можна дізнатися, чи справедливою є вартість тепла та гарячої води у кожному з регіонів та скільки споживач послуг зекономить, оплачуючи вартість послуг за новими тарифами. Для проведення операції на онлайн-калькуляторі необхідно обрати послугу, щодо якої проводиться розрахунок, та ввести необхідні дані відповідно до обраної послуги.

Онлайн-калькулятор розроблений на основі рішення Уряду, яким встановлено граничну ціну на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для населення міст обласного значення та міста Київ на опалювальний сезон 2019/2020 року.

 

Коментарі (2)
  • Светланка Сметанка

    ЦІКАВО, ЯК ЛЮДИ БУДУТЬ ВОЮВАТИ З УПИРЯМИ - ЗЛОДЮГАМИ - АФЕРИСТАМИ?
    КОЛИ СВІТЛО НАКРУЧУЮТЬ В КАБІНЕТАХ НА КОМ"ЮТЕРАХ І ЛЮДЕЙ ОБКРАДАЮТЬ, ЯК ЇМ ХОЧЕТЬСЯ І НІЧОГО ДОКАЗАТИ НЕ МОЖЛИВО! ОДНІ КОРИСТУЮТЬСЯ ВСІМА  ЕЛЕКТРОННИМИ ПРИЛАДАМИ + КОНДЕНЦІОНЕРАМИ І ПЛАТЯТЬ ВСЬОГО 60 грн. -  У ІНШІХ ЛИШЕ 2 ел. ПРИЛАДА І НАКРУЧУЮТЬ ПО 100 - 180 грн - РОКАМИ. + ЛЮДЯМ ПОСТІЙНО ПРИСИЛАЮТЬ БОРГИ ПО 400 - 800 грн.  - ОТО КРУТЯТЬ - МУМЯТЬ АФЕРИСТИ - ЗЛОДЮГІ...

    Микола Птушко reply Светланка Сметанка

    КСУ визнав НКРЕКП неконституційним, тож усі їхні платіжки і борги - липові. А ПОП - злочинець, це він створив цей орган.
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up