Мінфін хоче залишити тисячі українців без пенсій і субсидій

Мінфін хоче залишити тисячі українців без пенсій і субсидій

Без допомоги від держави ризикують залишитися ті українці , які приховують реальний фінансовий стан і незаконно отримують виплати.

Міністерство фінансів в минулому році провело масштабну верифікацію отримувачів всіх соціальних виплат. На цьому чиновники планували зекономити близько 5 млрд бюджетних коштів. 

В результаті верифікації в Пенсійний фонд направили 503 тисячі запитів, що визвали сумніви у Мінфіну. 

На даний момент, як повідомляють в прес-службі ПФ, розглядається 271 тисяча рекомендацій. Одне з найпоширеніших порушень - "мертві душі". Це отримання пенсії після смерті пенсіонера. Крім того, зафіксовані випадки отримання пенсій за підробними паспортами. 

Серед субсидіантів виявили більше 100 тисяч сімей, які протягом року придбали земельну ділянку або зробили покупку, вартість якої перевишила 50 тисяч гривень, а потім оформили субсидію. За результатами верифікації 7 тисяч таких сімей залишилися без субсидій. 

Загалом до "чорного списку" Мінфіну потрапили 185 тисяч отримувачів субсидій, інформація про яких перевіряється органами соціального захисту населення. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 До 30-річчя Конституції України вперше створено її повний переклад українською жестовою мовою 17:16 Рятувальникам Високівської громади передадуть пожежний автомобіль SCANIA від благодійників 16:49 Віталій Бунечко: Український бокс є продовженням сили, характеру та спортивної слави країни 16:25 У Житомирі оголошено конкурс на створення логотипа та слогана до Дня молоді: як долучитися Від читача 17:20 Один коментар — і шахраї вже можуть писати у директ 16:00 Поблизу сіл Іванків та Кам’янка Оліївської ТГ ліквідовано чотири несанкціоновані місця розміщення відходів 15:38 У Житомирі ще 30 сімей осіб з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України отримають грошову компенсацію на придбання житла 15:15 У Житомирі у вихідні дні усе літо і аж до листопада проводитимуть фізкультурно-оздоровчі заходи просто неба 15:04 У селі Баранівської громади водій отримав тяжкі травми після падіння з електроскутера 14:50 Житомир відзначить 30-річчя з дня ухвалення Конституції України: план заходів 14:23 Вночі у Житомирі рятувальники ліквідували займання покрівлі житлового будинку 14:00 Спортсмен із Житомирщини Артем Котенко здобув медаль на чемпіонаті України з плавання 12:47 Поліція розшукує безвісти зниклого 57-річного жителя Радомишльської громади Григорія Бондарчука. ОНОВЛЕНО 12:22 Вогнеборці не допустили знищення полумʼям житлового будинку у селі Киянка Звягельського району 12:00 Чому пацієнтам із хронічними захворюваннями варто вакцинуватися першочергово 11:29 Жителя Коростенщини, який завдав знайомому смертельних ударів обухом сокири, засуджено до 8 років позбавлення волі 11:00 На 18% здорожчала оренда 1-кімнатних квартир у Житомирі, – ЛУН 10:24 Посилення фінансового моніторингу: з 26 червня поповнення картки через термінали проходитиме з обов’язковим SMS-підтвердженням 10:00 Житомирянину, який пошкодив майно аптеки та поранив працівника, повідомлено про підозру та взято під варту 09:29 На Звягельщині зіштовхнулися дві "ВАЗівки": травмовано трьох людей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up