Голова облдержадімністрації Ігор Гундич оприлюднив декларацію майже в останній день її подання

Голова облдержадімністрації Ігор Гундич оприлюднив декларацію майже в останній день її подання

Журналісти "20 хвилин" і надалі слідкують за обов'язковим електронним декларуванням чиновників. Цього разу пропонуємо ознайомитись зі змістом декларації очільника області Ігоря Гундича.

За минулий рік Ігор Гундич отримав 250 тис. 692 грн зарплати.У декларації голова ОДА вказує дружину Олену та двох синів – Андрія та Кирила.

Крім зарплати, Ігор Петрович отримав 20 тис. 408 грн від надання майна в оренду.  

Його дружина Олена Мендельсон отримала 900 тис. 232 грн від зайняття підприємницькою діяльністю та 1 тис. 500 грн від надання майна в оренду. Окрім того, в лютому 2017 р. вона стала власницею будинку площею 134,6 кв.м у селі Вереси Житомирського району, який коштує 99 тис. 471 грн, та 1300 кв.м землі в цьому ж селі, вартість якої складає понад 30 тис. грн. Також Олена Миколаївна має два склади у с. Довжик площею 178 кв.м. У тому ж селі вона декларує будівлю кормового цеху та млин. У м. Житомирі у власності Олени є два офіси площею понад 82 кв.м.

Згідно з поданою декларацією, голова облдержадміністрації має вантажний автомобіль «ГАЗ-53» (1992 р.), сільськогосподарську техніку (1983 р.в.), інші авто задекларовані на дружину (легкові – «Toyota Highlander», «Ford Mondeo Titanium» та «ЗАЗ» (2009 р.в.), с\г техніка – CLAAS LEXION, 480 БЕЛАРУС-1523 та причіп 2ПТС-4).

Ігор Петрович є на 70% власником фермерського господарства "Елітне-Агро" та 100% ТОВ "Елітне".

Готівкою Ігор Гундич декларує 411 тис. грн (за 2016 рік було 321 тис. грн) та 12 тис. 500 доларів, дружина – 250 тис. грн (за 2016 – 150 тис. грн).

Анастасія Ліберман

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:53 Незадекларовані мільйонні статки ексголовного дорожника Житомира photo_camera 14:38 У Бердичеві внаслідок зіткнення мотоцикла і автівки травмувалися двоє неповнолітніх 14:19 У Шодуарівському парку і гідропарку працюють атракціони: графіки 14:00 Поради батькам: як захистити дитину влітку Від читача 10:40 Ефективний Захист: бій з Інтернет-ворогом 12:41 У Житомирі відзначили Всесвітній день донора крові спортивним заходом photo_camera 12:21 На Житомирщині надходження податку на доходи фізичних осіб склали понад 9,1 млрд гривень 12:00 Неподалік Високої Печі в ДТП травмовано двох людей 11:21 Як молоді знайти свій професійний шлях: ДСЗ запустила кампанію «START — Кар’єра» 11:00 Гороскоп на 15–21 червня 2026 року 10:40 Людмила Лузан та Анастасія Рибачок вибороли золото чемпіонату Європи 10:20 Родина з Естонії передала чергову допомогу українським захисникам, — Віталій Бунечко 10:00 Збираєте гриби, ягоди чи лікарські рослини? ДЕІ Поліського округу нагадує про правила побічного лісокористування 09:41 Уночі росія атакувала Україну 70 ракетами і 611 БпЛА 09:17 Нічна атака росії: у Києві загинули 4 людини, у Харкові – 5 рятувальників 09:00 15 червня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 15:19 Дитина їде до табору чи в подорож: що потрібно знати батькам
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up